Хіба можна дійти до того, щоб продати свою дочку? Як таке взагалі можливо?

ПОЛИТИКА

Надія була душею компанії, старанно вчилася в школі, закінчила інститут, здобула омріяну професію і вийшла заміж за гарного хлопця. Батьки чоловіка допомогли з покупкою житла. І вже через рік у них з’явилася дівчинка. Життя здавалося казкою. Але все змінилося і на зміну радощів прийдуть злі дні — чоловік Надії втратив роботу. Ігор почав пити і йти в запої. Надія терпіла і вірила, що скоро все налагодиться, і вони знову будуть щасливі. Але Ігор так і не зміг розлучитися зі спиртним. Надії не вистачало коштів навіть на памперси для малятка. Вони ледве-ледве зводили кінці з кінцями. Ігор просив грошей у Надії, а їх у неї природно не було. Якось в черговий раз, коли вона відмовилася давати йому гроші на випивку, він звинуватив у всьому Надію. Сказав, що вона занадто швидко нар оди ла, з’явилося занадто багато витрат, і він через неї позбувся роботи. Почувши ці слова, Надія зрозуміла, що так як раніше більше ніколи не буде … Одного разу він навіть ударив доньку. Після цього Надія наважилася вигнати його з дому. Життя Надії потихеньку налагодилося. Вона влаштувала доньку в дитячий сад.

Жінка нарешті могла прийти в себе. Одного разу подруга повідомила на радощах, що у них з’явився новий начальник на фірмі, Олексій Романович. Йому потрібна була домробітниця і подруга запропонувала Надю. Так як обіцяли хороший заробіток, то Надія погодилася. Надія подружилася з Олексієм Романовичем. Він був дуже позитивною людиною. Вона дізналася, що у нього померла дружина і він дуже важко переживав її втрату. Він навіть не міг дивитися в бік жінок. І Надія розуміла його, адже вона відчувала те ж саме після Ігоря. Минуло кілька місяців, і Надія розлучилася з чоловіком. На суді Ігор виглядав дуже пониклим, і йому явно не подобалося те, що вона так покращала після відходу і була такою веселою. Вночі після побаченого, він влаштував цілу виставу, кричав і ломився в двері. Дівчині було страшно, за порадою подруги вона притулила комод до дверей, а сама закрилася у ванній з дитиною. Він кричав, що вона гуляща і він забере у неї дочку.

Через п’ять хвилин за дверима все стихло. Надія прочинила двері і з полегшенням побачила, як Олексій Романович відтягав негідника на вулицю. Він сказав, що Ігор її більше не потурбує, і вона може бути спокійна. Здається, все знову налагоджувалося, але одного разу Надія прийшла за дитиною в дитячий сад, а її вже віддали батькові. Вона швидко повідомила цю новину подрузі, так як у неї були зв’язки, і вона пообіцяла, що її скоро знайдуть. У свою чергу Олексій запитав у Надії, чи знає вона де живе її колишній. Вона згадала, що останнім часом він працював вантажником в якомусь магазин і там же і жив. Пройшов день, і вони змогли знайти Ігоря десь в покинутому гаражі. І на питання куди він подів дочку, він лише невиразно бурчав собі щось під ніс. Тоді Надя і Олексій вирішили відвезти Ігоря в наркологічний диспансер. Там лікарі змогли привести його до тями.

Коли вони знову запитали у нього десь дочка, була відповідь: «- Я про дав її хорошим людям, вони мені ось так заплатили!». Надя була ош елешена почутим і втратила свід омість. Коли вона прокинулася, то була вже в лі карні. Там її подруга повідомила, що дочка знайшлася, і Олексій привів дитину до мами. З’ясувалося, що Ігор пропонував продати дівчинку кожному зустрічному. І одна небайдужа літня пара, помітивши це, вирішила заплатити йому і забрати дитинку. Вони відразу ж повідомили всі в п ол іцію, і дівчинка знайшлася. Ігоря посадили, і ніхто про нього більше нічого не чув. А Надія і Олексій через якийсь час одружилися і у них з’явився син. Так вони зажили щасливим життям і забули про страхіття минулого.