Дзвінок в шvидку о 4:00. Бабуся з хворою спиною стала постійним клієнтом шvидкої допомоги.

ПОЛИТИКА

Я працюю в шви дкій допо мозі. Отримали ми якось виклик о 4:00. У бабусі бол іла спина і був високий тиsк. Звичайно, без високого тиску нікуди. Рідко у людей в такому віці буває нормальний тиsк. Тиsк у них високий, навіть коли виклик приходить з нагоди дрібного по різу на паль ці. Прибули на місце. Бабка — сама овечка. Вдома чисто. Бабулька в силу свого віку доглянута. Що важливо — зі слухом все добре. У такому віці багатьох літніх псується слух. Я був дуже радий цьому: в 4 ранку глотку надривати не охота було. — Ну? Що з Вами сталося? — Спині вже століття, синку, бо лить вже який рік. Ні стояти не дає, ні сидіти — А конкретно в каком месте? — Так вся спина, синку, вся! Якщо «вся спина бо лить» — доведеться зняти Е К Г, щоб виключити ін фа ркт. Результати не показали ніяких відхиленні. — А є така ж плівка для порівняння? Плівок у неї, дійсно, було повнісінько. Мабуть, шв идка у неї — частий гість. — Так ось же висновок лі каря. І ліки тут прописані. — А толку від них?

— А ви їх брали? Виявилося, що вона йшла за всіма інструкціями кілька тижнів, а коли трошки полегшало, вона закинула цю справу. Вона навіть пояснила причину: Ма зі всякі мажу, коли зовсім нестерпно. Ма зей у неї виявилися гори. М азі, звичайно, улюблена тема багатьох літніх людей. Люблять вони м азями ма зати, знеб олюючими, охолоджуючими і всіма можливими — Чи не мислять нічого в м едицині ці нові лі карі — Покладаючись на ваші ан алізи, вам призначили стандартне л ікування. А стандарти скрізь однакові. Покажіть, будь ласка свої ан алізи. — А не ходила я нікуди. До бабуи-повитухи мені порадили йти — І що у вас виявили? — Хто? — Так повитухи ваші! — Ага, гадюка, теж гроші забрала — Гаразд? Невже магія не дала ніяких результатів? — з насмішкою кажу я.

— Смієшся .А вона шв идку змусила викликати. Уклін. Завіса. Грошей, залишених у цій бабки-повитухи було б достатньо, щоб 5 разів поспіль пройти М Р Т всіх відділів хребта, і ще залишилося б трохи на ліки та інші витрати. А підсумок вийшов як в казці: наша бабулечка залишилася біля розбитого корита. Але зате вийшло стати постійним клієнтом шв идкої допо моги. Тоді ми їй ук ол не поставили. Були деякі протипоказання. Її справою ще повинні були займатися інші лі карі. Я тільки передав їм її справа. Повернувшись на підстанцію, я дізнався, що вона знову викликала шв идку. На виклик вирушила інша бригада. Ну а що було далі, ви вже й самі прекрасно здогадуєтеся.