Дружина приховувала свої заощадження від чоловіка. І, як Ви вважаєте, до чого це призвело?

ПОЛИТИКА

Анна одружилася, коли їй було двадцять. Але її шлюб не тривав довго, бо чоловік зізнався, що має коханку і попросив у неї розлучення. У них був трирічний син і він пообіцяв, що надаватиме їм фінансову підтримку та поїхав до Америки зі своєю новою коханою. Там він відкрив свій бізнес і його справи пішли вгору. А коли хлопчик підріс, він теж виявив бажання поїхати до Америки і спробувати свої сили там, адже в цій країні, як відомо, набагато більше можливостей та перспектив. Через рік їм вдалося залагодити справи із документами, і він переїхав до батька. Коли в нього вже була робота і він твердо стояв на ногах, син кликав Ганну, але вона не хотіла змінювати звичний їй спосіб життя. Вона вже мала налагоджене життя: улюблену роботу, пристойну зарплату.

До того ж, було вже певне коло спілкування. Грошей вона не потребувала, бо здавала в оренду квартиру сина, яку подарував йому дідусь. Але, незважаючи на все це, у неї ще з молодості збереглася звичка відкладати кожну копійку. Якось вона познайомилася з дуже привабливим та цікавим чоловіком і через якийсь час вони почали жити разом. Він мав власну компанію і гроші він витрачав пачками, нічого не відкладав. Ганна скільки не намагалася перевчити його, все було без толку. І якось до них прийшов дорослий син цього чоловіка і просив у них велику суму грошей, щоб поміняти свою машину на новішу. Він сподівався, що батько допоможе йому в цьому питанні, але, зрозуміло, ніяких заощаджень у нього не було. Тож він змушений був йому відмовити. Про заощадження своєї дружини, а тим більше про наявність квартири, він нічого не знав. Однак через півроку у Ганни захворіла племінниця.

Їй потрібна була дорога операція. Це було питання життя і смерті, тому вона, як дізналася про це, відразу вирішила допомогти. Так вона віддала практично всі свої заощадження племінниці. А коли про це дізнався її громадянський чоловік, то був просто в люті. — Ото як? Для мого сина в тебе грошей не було, а для племінниці будь ласка. Могла б зробити чесно — віддати одну половину моєму синові, а іншу своїй племінниці. Що це за сім’я така, коли ти від мене свої гроші ховаєш! Кричав він на весь голос. Ганна намагалася пояснити, що це не те саме, але він і слухати не хотів. Зібрав свої речі та пішов із дому. Не знаю, як Ви вважаєте, але я впевнена, що Анна вчинила абсолютно правильно. І її добро їй обов’язково повернеться.