Всі роблять помилки в житті але головне їх вчасно усвідомити і винести з них урок Повчальна історія батька та доньки.

ПОЛИТИКА

Дмитро виховував свою дочку сам. Він думав лише про те, щоб вона стала по-справжньому гідною людиною. Тому він багато працював, щоб донька мала все необхідне. На жаль, Машу багато дражнили у школі, і вона дуже важко це переживала. Вона була дуже скромною дівчинкою і не могла постояти за себе. Батько завжди намагався пояснювати їй, що ці діти поводяться так, тому що вони озлоблені на все життя і нічого не можуть вдіяти з цим, тому шукають, на кого можна виплеснути свою агр есію. Маша любила Новий рік, вона завжди так чекала на це свято. Але в їхній школі учні завжди перевдягалися у гарні маскарадні костюми. А в них удома завжди все було складно з грошима, але її батько все ж таки намагався, щоб Маша не відставала від своїх однолітків. Якось він купив для неї таку шикарну сукню, що Маша стала справжньою зіркою вечора: усі хлопці захоплювалися її вбранням.

Вона була у центрі уваги. Як же вона тоді раділа і дякувала батькові за цей подарунок. Коли Маша закінчила школу, вона поїхала до столиці, щоб вступити до інституту. Вона завжди була розумниця, тому з цим у неї про блем не виникло. Маші дуже сподобалося життя у великому місті. Вона там почувала себе, як риба у воді, ніби все життя там жила. Вона відкрила в собі потяг до грошей. Маша любила знайомитися з чоловіками, які були готові робити їй дорогі подарунки та витрачати гроші на походи до шикарних ресторанів. І одного разу трапилося, то чому вона була дуже рада — вона зава гітніла від дуже багатої людини. І той, дізнавшись про це, зробив їй пропозицію. Але вона й не подумала про те, щоб покликати на торжество батька. Натомість вона зателефонувала батькові і повідомила про майбутнє весілля, але сказала, що там будуть тільки багаті люди, тому йому не варто приїжджати туди.

Дмитро був дуже засмучений цією поведінкою своєї дочки, він ніяк не очікував від неї такого. Він не міг зрозуміти, чим заслужив до себе таке ставлення. Він багато думав, але зрештою вирішив поїхати. Коли настав час привітань від гостей, він підійшов до доньки та подарував їй величезний букет троянд. Потім поцілував і побажав їй щастя, і одразу ж поспішив піти. Маша хотіла провалитися під землю на той момент. Вона усвідомила, що зробила велику помилку і їй стало дуже соромно за це. Вона наздогнала його і почала плакати і благала пробачити її, обіцяючи більше ніколи не чинити так з рідною та близькою їй людиною.a