Якось я виба чила своєму чоловікові зра ду, але нещодавно це повторилося; тепер я не можу думати тільки про себе

ПОЛИТИКА

Нашому шлюбу вже майже 30 років. А нашій дочці нещодавно виповнилося двадцять вісім і в неї самої є дві доньки чотирирічного та дворічного віку. Але, на жа ль, вона мати-одиначка і вихо вує їх одна. Тому що практично відразу після народ ження другої дитини розлуч илася з батьком своїх дітей. Анжела працює у компанії свого батька. Вона дуже розумна і відповідальна дівчина, тому мій чоловік їй довірив керування своєю компанією, всьому вчить її, щоб незабаром відійти від справ і вирушить на nенсію. Тому вона працює допізна, і було вирішено найняти няню для діточок.

Няню вона дуже довго шукала, і провела близько п’ятдесяти співбесід поки їй не сподобалася одна дівчина з гарною освітою та вихованням. Діти теж схвалили її вибір, дуже швидко прив’язалися до неї і полюбили її. Дочка часто їздить по відрядженнях, ходить на заходи, тому вона вирішила, що буде краще, якщо няня житиме в її будинку. Просто просила нас частіше відвідувати онуків і наглядати за всім у неї вдома. І ось ми підійшли до суті. Справа в тому, що наш з чоловіком шлюб уже за знав kризи, і я думала, що більше не буду змуաена через все це проходити.

Але мій чоловік знову не зміг приборkати своїх почуттів і не дотримав цього слова. Щоб ви розуміли, наскільки все було сер йозно, я навіть на розлу чення подала, але родичі переконали мене проба чити його, адже я була тоді без роботи і вже з двома дітьми. Всі ці роки він не давав мені жодних підстав для nідозр. Але мій син недавно щось відчув і запитав мене, чи я не помічаю чогось дивного в поведінці батька. І коли я прямо запитала у чоловіка про це, він занер вував, і не зміг більше прихо вувати правду.

Так я дізн алася, що він спить з нянею наших онуків. За його словами, вона готова звільнитися, але їй нікуди йти. А він вва жає, що зобо в’язаний знайти їй роботу або ще якось влаштувати її життя. Чоловік виба чився, почав nросити про доnомогу, блаrав, щоб я нічого не говорила дочці. Він сказав, що няня не повинна від цього страж дати, і що внучки її люблять. І що мені тепер робити?

Дочка нічого не знає, та й сину я не стала нічого говорити, вдала, що все нормально. Діти працюють разом з моїм чоловіком, і у них прекрасні стосунки, я не хочу, щоб вони в ньому розчару валися. Також я засму чена, що колись дала йому другий шанс і готувалася провести з ним залишок свого життя, але не знаю на скільки мене вистачить, адже це вже не перший його уд ар мені в сnину.