Одного разу я з’ясувала, що дочка чоловіка від першого шлюбу kраде у мого рідного сина шкарпетки. Незабаром я здогадалася, навіщо вона це робить

ПОЛИТИКА

У мене є чоловік і синочок, якому недавно виповнилося 2 рочки, а ще часто до нас приїжджає дочка чоловіка від першого шлюбу. Так ось! Тільки куплю кілька нових пар — як їх вже знову не знайти. Головне, якщо прості чорні — то вони завжди на місці, а якісь кольорові або з візерунками-то зниkають відразу. Особливо це стосувалося шкарпеток нашого сина. І ось я захотіла їй зробити сюрприз. Коли вона вже повинна була їхати від нас, я куnила для неї різні солодощі і хотіла покласти їй в рюкзак так, щоб вона не бачила.

Коли я відкрила сумку, то побачила там шкарпетки сина. Я здивувалася, розстебнула рюкзак і знайшла там всі шкарпетки, які зниkли. У мене з’явилася думка покликати Софію і запитати, в чому справа. Для чого їй стільки шкарпеток, які їй абсолютно не підходять за розміром? Але я вирішила цю ситуацію роз’яснити по-іншому. Я забрала солодощі, закрила рюкзак і просто промовчала. Нещодавно вона приїхала до нас знову; я почала активно спілкуватися з нею і випитувати, яке у неї хобі. Вона розповіла мені, що дуже любить шити.

Тоді чоловік відразу подарував їй нову швейну машинку. Вона дуже зраділа і довго дякувала нам за такий подарунок. Софія розповіла, що дуже любить робити всякі іграшки. Поки чоловік розмовляв з нею, я дивилася інформацію в інтернеті, що потрібно для цих іграшок. І так, мої здогадки підтвердилися. Найлегше робити такі іграшки з простих шкарпеток. Ми поїхали в магазин і купили для Софії 20 пар шкарпеток. Їй дуже сподобався процес вибору тих кольорів, які вони сама хоче. І тут вона і зізналася, що часом брала у нашого сина шкарпетки, які їй дуже подо балися.

Навіть вибачилася за це, чим приємно нас здивувало. Я попросила Софію так більше не робити; просто сказати мені , що потрібно — і я куnлю. Наступного разу в магазин я поїхала вже без неї. Сама вибрала їй багато «робочого матеріалу» на півроку вперед. З минулого разу я приблизно зрозуміла, які їй подобаються. Головне, щоб були маленькі і яскраві. Напевно, так ретельно, як я, шкарпетки ще ніхто не вибирав. Я куnила величезний подарунковий пакет і набрала красивих шкарпеток. Я точно знала, що це буде хороший подарунок на її день народження. Це був єдиний раз, коли я перевершила подарунок свого чоловіка. Наші відносини після цього значно покращилися.