Говорять, що наха бство – це друге щастя. Навіщо готувати вдома?

ПОЛИТИКА

Чомусь у всіх знайдуться родичі, які можуть без вашого запрошення приходити до вас у гості, коли на них зовсім не чекали. А іноді бувають родичі, які приходять до вас поїсти і відпочити, при цьому не питаючи у вас зручно чи ні. Саме про таких родичів розповіла мені моя подруга, з якою ми гуляли парком. У мого чоловіка був двоюрідний брат, але сім’ями ми дуже дружили. І раптом до нас у гості прийшла його дружина із трьома дітьми.

Я з роботи поспішала, бігла додому, щоб встигнути приготувати вечерю для моєї родини, поки чоловік забирає дітей зі школи та садка. Іду, а біля воріт стоїть Женя з трьома дітьми, запросила їх у гості, бо незручно було відмо вляти. Тоді доводилося готувати вечерю на вісім чоловік. Це тривало місяць. Я тоді готувала не тільки першу страву, але мені доводилося готувати і другу. Сімейка, до речі, була вимоглива, вчорашню їжу не їли, все свіже має бути.

Чоловік уже не витримував і зателефонував до брата. Він розповів усе, а у відповідь почув. «А що тобі їжі աкода? Навіщо готувати, якщо можна до родичів сходити поїсти? Так більше не могло продовжуватись і я вирішила провч ити її. Після роботи зателефонувала чоловікові і сказала, що сьогодні поїдемо до моєї мами, я заберу дітей, а ти після роботи приїжджай до неї. З дітьми зайшли до магазину, купили трохи продуктів та поїхали до мами на чай.

Через дві години дзвонить невістка і каже, що чекає на нас уже цілу годину. На що я відповіла, що сьогодні ми повернемося пізно, ми в гостях у мами. Вона обра зилася і вимкнула телефон. Наступного дня зателефонувала свекруха і сказала, що я неправильно вчинила з родичами і що я жа дібна. А згодом подзвонила свекруха і почала сkаржитися, що та тепер у них влаштувала посиденьки з дітьми.