Інна довго шукала своє щастя, але в результаті воно саме знайшло її – причому, у найнесподіванішому місці.

ПОЛИТИКА

Довго шукала своє щастя Інна, знайшла того чоловіка, якого шукала довгі роки. Але виявилося, що все це вона придумала лише в голові. Інна вбігла на кухню до своєї кращої подруги Лізи, зачинила міцно-міцно двері, щоб ніхто раптом не почув, і почала розповідати те, що сталося. Чоловік Лізи неодноразово чув історії Інни і йому теж було цікаво послухати, що ж цього разу здивувала Інна. Але при спробі увійти на кухню, Інна щосили зачинила двері прямо біля його носа. Ліза навіть злякалася, що чоловік без носа залишиться. А справа була ось у чому: рік тому вона зареєструвалася на сайті для знайомств. Так вийшло, що один чоловік зміг розтопити її серце. Своїм розумом і продуманими кроками він досяг її розташування. Федя здався їй душевним, чуйним, і здавалося, всі його муки і муки робили його навіть благороднішим. Інна любила гітару, і коли він грав для неї, її душа розцвітала яскравими фарбами, серце Інни билося дуже швидко, і навіть її груди об’ємного розміру не були перешкодою цьому.

Федір підкорив Інну, вона хотіла вся належати лише йому. Федір кілька місяців запевняв Інну, що розлучається з дружиною. Але це розтяглося надовго, і Інна усвідомила, що швидше за все навіть його дружина не в курсі, що вони вже давно розлучаються. Та ще й до того приходив до неї додому, почував себе як удома, вимагав, щоб його годували. Той ще зухвалий! Все це вивело Інну із себе. Вона висунула ультиматум: «або йдеш до дружини або тоді вже залишайся зі мною!». Федько розлютився і почав звинувачувати її в нещирості, обзивав, казав, що вона така сама, як і всі, і те, що ніколи його не любила. Інні було прикро від його слів. Після сварки Федір зник і більше не повертався. Інна всерйоз закохалася у нього. Розставання далося їй дуже важко. Після цього вона не могла ні на кого дивитися і ні з ким знайомитись. І ось коли вона вбігла на кухню, Ліза чекала новини про те, що в неї хтось з’явився. Але не тут було.

Інна розповіла, що їй написав цікавий чоловік – Степан, але фотографій він своїх не надсилає, мовляв, посада не дозволяє. Інні здавались дивними його запитання. Вона поділилася з Лізою тим, що підозрює Федю, який написав їй через цю сторінку. Чоловік Лізи зайшов на кухню і почув це. Він запропонував рішення: — Ліз, відкрий сторінку, поговори з ним, спробуй зустрітись. А раптом і справді той. Інна здивувалася, що чоловік Лізи сказав щось розумне. Саме так вони і вчинили. Чоловік Лізи починав нервувати, що дружина вечорами листується з якимсь Степаном, на що отримував відповідь: Ти сам це запропонував. Нарешті настав довгоочікуваний день. Інна описала Федора, тому Ліза мала чітке уявлення про те, як він виглядає. Вони зателефонували Степанові за відеодзвінком, і, виявилося, це лисий, коротенький чоловік з досить приємними рисами обличчя. Ліза розповіла про це Інні, та зраділа та побажала далі спілкуватися зі Степаном. Чоловік він був і справді добрий.