Шаx раї вирішили обду рити бабусю та вимагали kомісію за сnадщину в Англії. Добре, що син повернувся додому вчасно

ПОЛИТИКА

Чоловік рано розбудив дружину: -Вставай швидше, мама кличе до себе. Сказала, що якусь важливу новину повідомити хоче. -Сьогодні ж неділя, ти збожеволів о 7 ранку мене будити? Мама телефоном сказати не може? -Ні, вона і сестрі моїй зателефонувала, ось на неї з чоловіком теж чекає. Збирайся швидше. Усі зібралися у Марії Василівни за великим столом. На ній була навіть ошатна блузка, жінка тримала в руках конверт. -Діти, я вас зібрала, щоб сказати щось дуже важливе. Тепер я стала мільйо неркою. -Чого?! — поперхнувся чаєм син і витріщив очі. -Як це, мамо? — Запитала донька.

-Ось так, я отримала спадщину від далекого родича. Будинок в Англії та міл ьйон дола рів. Вчора ввечері лист надійшов. Мені сусідка, вчителька англійської, переклала все. -Ти ж не поїдеш жити в Англію, мамо? — Запитала дочка. -Ні звичайно, що я там забула? Я продам там будинок, тут новий куплю, то ще й вам усім дістанеться. -Ооо, ми з дружиною стару квартиру тоді продамо, до столиці переїдемо. Потім машину куплю, про яку мрію. У відпустку часто їздитимемо, краса! – почав син. -Стривай мріяти. Мамо, щось це дуже дивно. Чому спадок саме тобі, то ще й від незрозумілого родича, — почала донька.

-Там сказано, що подробиці про родича я можу дізнатися у їхньому агентстві. Тільки треба їм трохи rрошей перерахувати як kомісію. -Так, пахне шахра йством. Мамо, дай я подивлюся на цей папірець. Виявилося, реальне обдурювання. Це агентство всім людям навмання розсилає подібні листи, а потім отримує зиск із «комісії». -Так у мене колега на роботі нібито виграв машину, відправив комісію, а у відповідь нічого не отримав. Тож рано раділи, мамо. – сказав син. -Ну, нічого, зате всі разом посиділи за столом і помріяли, — засміялася мама.