Батьки не могли знайти подарунок, про який 6-річна Настя написала у листі до Діда Морозу. Але новорічної ночі сталося справжнє диво

ПОЛИТИКА

6-річна Настя дивилася на маму невинн ими очима: -А Дід Мороз точно прийде? — Якщо ти зараз не заснеш, то він точно не прийде. Було вже пізно, а дівчинка все не хотіла йти в ліжечко. — У Діда Мороза найкраща робота на світі! — Дівчинка стрибала на своєму ліжечку. — Чому ж? — Попрацюй один день на рік — і все, відпочивай. -Так, ти знову мене не слухаєшся! Марш спати. Жінка поправила доньці ковдру і пішла до своєї кімнати. Був важkий день. Всі ці новорічні клоnоти – жа х. Женя поклав убік книгу, яку читав, доки чекав на дружину.

-Ось думаю, що нам робити з подарунком для Насті. Нічого не змогла знайти. Настя у листі до Діда Морозу попросила рожевого поні, який рухає крилами та вміє розмовляти. Звичайно, така іграшка була дороrа, але чого тільки не зробиш заради щастя дитини! Проб лема була в тому, що в призначений день посилка, замовлена інтернетом, не прийшла. В результаті сайт повернув усі rроші, ось тільки час було втра чено. До Нового року залишалося лише два дні. – Завтра куплю їй ляльку. Сподіваюся, вона не засму титься.

У ніч на 1 січня вся сім’я зібралася за столом. Приїхали всі родичі: бабусі, дідусі, тітки. Спочатку Настя щосили намагалася не заснути. Їй так хотілося побачити Діда Мороза, хоч би на одну секунду. Але дитячий організм довго не простяг: Настя заснула за кілька хвилин. Алла подивилася на дочку, поцілувала її в щоку, поклала подарунок під маленьку ялинку та пішла. Вранці сталося неймовірне диво: — Мамо, тату, дивіться, що мені приніс Дід Мороз! Настя вбігла до спальні батьків. В руках у неї була поні.

– Я так сильно хотіла цей подарунок! Настя стрибала від щастя, а її батьки в աоці дивилися один на одного. Адже вони не купували цю іграшку, і ніхто з гостей теж її не приносив. -Я бачила уві сні Діда Мороза. Ми навіть розмовляли. Він сказав, що я весь рік була гарною дівчинкою. У цей момент Аллі на мить здалося, що поні підморгнув їй. -Я теж це бачив – Женя тихо прошепотів їй на вухо. Алла перестала вірити у новорічні дива, коли їй виповнилося вісім. Як виявилося, марно. Як виявилося, казки справді існують. Головне вірити.