Хотів перевірити дружину на вірність, а в підсумку виkрив її несподіване хобі

ПОЛИТИКА

Тимофій був старший за свою дружину на десять років, від того кожен раз сумнівався в її вірності, йому здавалося, що дівчині вже не цікаво з ним, адже він вже старий для неї. Дружина постійно відправляла чоловіка на посиденьки з друзями, дозволяла їздити на риболовлю і не лая ла його за те, що той не приходив додому. Цього разу Тимофію перенесли на тиждень вперед відрядження. Дружині він не сказав, забув, мабуть. Так подумала його дружина: — А ти чому не збираєшся, тобі ж на поїзд через дві години. — поцікавилася дружина. — Та перенесли, я хіба не говорив? — відповів Тимофій.

Засму чена дружина вирушила в кімнату, комусь писати смски. — Точно змінює! — подумав Тимофій і відігнав геть думки. Друзі говорили, що йому пощастило з такою дружиною, а Тимофію так не здавалося. Перед відрядженням, він вирішив перевірити свою дружину, він купив приховані камери спостереження і розклав їх по кімнатах так, щоб дружина не побачила. Минуло кілька днів, чоловік поїхав у справах, але під час відрядження вирішив не дивитися в режимі онлайн за дружиною, так як робота була сер йозна. Кожен день му чився Тимофій, думав, що дружина додому приводить кого, наставила йому роги молода обраниця.

Минув тиждень, Тимофій повернувся додому, дружину відправив на роботу. А сам сів за комп’ютер дивитися, чим та займалася в його відсутність. Чоловік нічого не розумів, дружина щоранку збиралася на роботу, а по приходу могла убратися в будинку, приготувати обід. Все міг очікувати Тимофій, але не те що його дружина стане геймершей. Вона дійсно все його відрядження провела перед екраном. У підсумку виявилося, що кожен раз, коли чоловік йшов з дому, дружина сиділа за комп’ютером по кілька годин і грала. Тимофій заспокоївся: дружина-геймер, всяко краще, ніж дружина, яка приводить в будинок kоханця. На ранок чоловік замовив дружині зручне крісло, щоб дівчині було комфортно грати. Адже, для коханої дружини нічого не աкода.