Жінка була вра жена, що її малолітня дочка пішла працювати. Але коли дізналася, ким вона влаштувалася, мало не знепритомніла

ПОЛИТИКА

Василисі вже шістнадцять, вона навчається у коледжі. Так сталося, що її батьки розлу чилися, але мирно, без поділу та сkандалів. Але навіть таке розставання вплинуло на дівчинку, вона почала змінюватися. Це було помітно з її поведінки у школі. Спочатку вона перестала готуватися до занять, потім взагалі перестала на них ходити. Мама дівчинки намагалася поговорити, розсу дити її. Але всі розмови зійшлися на те, що Василина не хотіла навіть вітатись з рідною матір’ю. Через якийсь час дівчинка почала приходити додому пізно. Але це ще не все, вона стала одягатися зухвало, фарбуватися щоранку. У неї з’явилися нові речі, які їй мати не купувала.

Якось трапилося так, що подарований батьком планшет Васька розби ла, дуже переживала з цього приводу. Мама перед роботою вирішила занести планшет у майстерню. Всі довкола твердили жінці, що вона має перевірити його. Адже вона нічого не знає про рідну дочку, де вона буває ночами. Відкрила вона планшет і не могла зрозуміти, коли вона згаяла дочку. Це був її профіль, у якому їй писали різні чоловіки, вони пропонували їй зустрітись і не тільки. Соня йшла додому, вона не знала, що відчуває до дочки. Але вона твердо вирішила, що поговорить із нею. Від Василини вона дізналася, звідки в неї нові речі, і де вона цілий день, а то й ніч.

Як виявилось, її дочка надає послуги: вона супроводжує чоловіків на заходах, але іноді це переходить і до готелю з продовженням вечора. За це вона отримує rроші та дорогі подарунки. У цій справі вона нещодавно, їй дуже подобається, йти вона не збирається, вона завжди мріяла бути такою гарною дівчиною з обкладинки, яка матиме завжди rроші та залицяльників. Мати не розуміла, чому рідна дочка пішла на такі заходи, що їй не вистачало? Адже вона заробляла нормально і, що найважливіше, про цю роботу вона нікому не розповідала, навіть подругам; вважала, що вони заберуть у неї клієнтів. Соня знайшла важелі тиску на дочку, зараз вона вже не працює.