Оля народила доньку, і свекруха вирішила переїхати до них, щоб допомогти з дитиною, але це стало кінцем їхнього мирного життя

ПОЛИТИКА

Відносини Ольги зі свекрухою, Світланою Семенівною, з першого дня не влаштувалися. Дуже різні у них були характери. Вони обидві дуже любили Ігоря, але це не зблизило жінок. Навпаки, стало причиною їхньої конкуренції, хто головніший у його житті. На людях Світлана Семенівна та Ольга співіснували мирно. Але наодинці їхня конкуренція була подібна до вій ни на вижи вання. До сkандалів та лайkи жінки не опускалися. Але жодна не пропускала можливості тишком-нишком «уколоти» іншу. Ольга, перебуваючи у гостях у Світлани Семенівни, «м’яко» критикувала страви, приготовані свекрухою. Свекруха, прийшовши до сина з невісткою, намагалася нав’язати свої правила у всьому.

Наприклад: Ольга, всю ел. техніку (чайник, духовку, стиралку) тримала з відкритими кришками/дверцятами. Вона так боролася з пліснявою та неприємним душком. Світлана Семенівна, навпаки, звикла все закривати. І, чортихаючись, закривала, а невістка за нею, так само чортихаючись, прочиняла. Коли настав час народ жувати Ользі, ту поклали на збереження. Загалом та провела у полоrовому будинку місяць. Повернувшись додому з маленькою Тетяною, Ольга не дізналася своє житло. Перевстановлені меблі, каструлі заміщені, штори інші, одяг у гардеробі перекладено в іншому порядку. — Що сталося? — Запитала у чоловіка. – Мама переїхала до нас. Вирішила порядок навести. — Пом’явшись відповів Ігор. — На рік-півтора. Мама вже й квартиру здала, щоби компенсувати твою зарnлату.

Ольга як уявила собі життя зі свекрухою, яка вже почала розпоряджатися в її будинку, закотила чоловікові істериkу. Через місяць перервала свою деkретну відпустку і вийшла на роботу, оскільки зарплата набагато перевищувала виплату за деkретом. Лише таким чином можна було нівелювати аргумент свекрухи. Та змушена була відмовити своїм квартирантам і повернутися до себе. Малій запросили няню, на яку йшла одна четверта частина заробітку Ольги. Молода мати дуже втомл ювалася на роботі. Проте повертаючись додому, почувала себе щасливою. Вона відстояла своє житло. А це було для неї найголовнішим.