Моя подруга Нінка просто жа хлива плітkарка. Якось ми вирішили так провчити її, що тепер вона сама не спілкується з нами

ПОЛИТИКА

Це історія про Ніну, та й про нас у тому числі. Колись ми всі жили в одному дворі, а згодом хтось вийшов заміж, хтось одружився. Ми, звичайно, продовжували зустрічатися, іноді навіть сім’ями збиралися, та ми дружні. Небагато розповім, хто така ця Ніна і чому вона стала нам кісткою у горлі. Колись вона вийшла заміж за нашого друга, тоді ще по молодості, вона здавалася нам веселою, іронічною та уїдливою дівчиною. Вона завжди жартувала за столом, могла пожартувати над кимось, це не було прикро нікому, ну в молодості все здається іншим.

Вона приходила на наші застілля разом із чоловіком. Але час іде, друг старіє і тепер сидить удома, а замість нього приходить його дружина Ніна. Зараз вона нестерпна. Вона вже почала переходити усі грані. Ми старалися якось згладжувати ситуації, переходити на інші теми, але все було марно, Ніна якщо почала когось обговорювати, вона не зупиниться. Вона чекала, поки якась пара піде, і починає виливати на них цят бруду. То одяг не такий, то форму втратили, ну себто погладшали. І кожен раз вона про всіх усе, що думає каже, як тільки хтось інший піде, і так до останнього, поки всі не розійдуться. Ніна вже всім набридла. Ми кожного разу кличемо свого друга, а він сам не йде, дружину свою відправляє.

Ось вирішальний наш давню проблему випадок стався нещодавно. Ми знову зібралися своєю компанією, очевидно, що наш друг не прийшов, але його дружина тут. Вечір у розпалі, я бачив, що Ніна виходить на балкон, і ось тут план помсти спрацював. Я на весь будинок так голосно почав про неї говорити. -Ой Нінка пішла вже … Зовсім не помітили. А знаєте, що я помітив? Сукню, несмачну якусь у неї, напевно, на барахолці купила. А поповніла бачили? Ну точно кілограмів на 5. Ні, як добре, що вона пішла. Весь вечір нам псувала. І тут із-за фіранок виходить Ніна. -Нікуди я не пішла. Я тут увесь час була. Ну ось на цьому закінчилася ця історія та наші зустрічі.