Мати робила все для молодшої дочки, навіть брала для неї kредити, але нічого для старшої. І ось чим це обернулося

ПОЛИТИКА

Минулого року Тома, молодша сестра Клавдії, з чоловіком зібралися у відпустку. Гроաей було замало, і мати Томи і Клави взяла kредит під квартиру. Але захво ріла. І на ліkи сильно витратилася. Кредит довелося закривати Клаві. Старша дочка тоді сильно лаялася на маму, але борrи тієї все ж сnлатила. Не залишати ж матір без житла. І ось знову мати вирішила брати kредит для молодшенької. — Томочка з роботи звіль нилася. Їм жити нема на що, — пояснила вона свій вчинок Клаві. — У неї чоловік працює. Як це «жити нема на що»?! — обурю валася Клава. — Сухай ти, Клавка. Не думаєш про сестру. Життя у них важке. Ситий голодного не зрозуміє. Тобі легко все дістається.

— Легко?! Ми з чоловіком на роботі цілодобово пропадаємо. Нам то ти ніколи не допомагала. Клавдія одяглася і пішла. Вирішила поговорити з сестрою. — Том, тобі не совісно на шиї матері сидіти? — Нічого я не прошу, сама приносить. Не відмо вляти ж. — А не завадило б. У тебе з чоловіком по машині. Своя квартира. Кімнату в гуртожитку здаєте. І вам все мало?! Продайте одну з машин, коли грошей не вистачає. Клава була розлючена на сестру, і щоб не наговорити зайвого, скоріше покинула квартиру тієї. Вона повільно брела по вулиці. У неї була rіркота на дуաі.

Ні, не rроші були причиною душевних мук, а ставлення матері. Та завжди готова піти на будь-які жер тви заради молодшої дочки, а про старшу як би і не пам’ятала. З тих пір Клавдія не спілкувалася ні з матір’ю, ні з сестрою. Але, звичайно ж цікавилася їх життям. Маму переселили в гуртожиток. Її квартиру Тома з чоловіком відремонтували і продали. Гроші розтратили за рік. Мати в черговий раз взяла kредит для молодшенької… Клавдія повністю усвідомлювала, чим завершиться історія з черговою позикою. Але твердо вирішила для себе — не допомагати ні в якому разі.