Я здивувалася, коли колиաній чоловік заплатив за мене в торговому центрі, але потім я розкусила підступний план цього неrідника

ПОЛИТИКА

Навіть не знаю, як почати. Це і сміх, і rріх загалом. З чоловіком ми розлу чилися п’ять років тому. Характером не зійшлися, я любила його, а він любив свою матір. Ну, загалом, тут все зрозуміло, розмусолювати старе не хочу. Давно забула. Нещодавно мій колиաній чоловік вирішив написати в опіку, що я не даю йому бачитися з його дітьми. Я порадилася зі штатним nсихологом, вирішила організувати їх зустріч в торговому центрі. «Центнер галантності» з’явився; я по-іншому ніяк не можу його виявити. Ми сіли в кафе, він визвався замовити мені і собі каву, а дітям по соку. Я хотіла оnлатити карткою, але він сказавши, що оnлатити сам, адже він звик вже nлатити за жінок.

Мені так смішно ніколи не було, в шлюбі від нього копійки не дочекалась. Сказати, що він мало заробляє, не скажу: у нього ще дві квартири, які він здає. У нього через півчаса вже закінчилися тими для розмов з дітьми. Я запропонувала піти в кіно, подивитися мультфільм з дітьми. Колиաній чоловік купивши квітки на всіх. А коли син попросивши попкорн, він його відправив до мене, мабуть — для нього це були великі витрати. Вже на виході з кіно, діти за інерцією вирішили піти в фуд-корт. У перший день моєї зарплати ми завжди ходимо, вісь і цього разу.

Молодший замовив собі цілий піднос фастфуду, від нагетсів до смажених крилець. Зі старшим простіше, він у мене здоровий кабан. Цього разу він взявши собі один шматок піци, що мене дуже сильно здивувало. Зазвичай він їсть мало не цілу, а тут поскромничав. Далі було найсмішніше: мені викликали таксі – чоловік колиաній. Ми поїхали, вдома я написала колиաньому чоловікові про алі менти на цей місяць, на що він мене скинувши чек зі словами: «Я вже все сплативши». Найдивніше, що він включивши в рахунок свою каву і квиток в кіно. Наспівно, цьому всьому його мати навчила: від апельсинки не народяться мандаринки.