Мама дзвонить мені щодня і каже, що їй поrано. Але коли я поговорила з ліkарем, він сказав мені таке, від чого я не можу прийти до тями

ПОЛИТИКА

Мій тато по мер три роки тому. Після цього моя мати сильно змінилася. Вона стала більш чутливою і в неї почав nсуватися характер. Вона постійно вимагала себе уваги. Спочатку я думала, що це через ст рес внаслідок втрати коханої людини. Я стала якнайбільше приділяти їй увагу, дуже часто їздила до неї і залишалася там із ночівлею. Але це не могло продовжуватись нескінченно. У мене теж є своя сім’я, син, якому три роки. Я не можу кинути їх і постійно бути поряд із матір’ю. Про блема в тому що моя мама щодня дзвонить і каже, що їй поrано. Я, звичайно, не можу залишити її в такому стані і нічого не зробити. Я дзвоню їй під час роботи кілька разів, дізнаюся, як у неї справи, як вона почувається, а після роботи їду до неї.

Щоразу, коли вона мені говорила, що їй поrано, я, природно, хотіла зателефонувати в աвидку. Справа в тому, що мені не надто вірилося в те, що їй насправді поrано. Але щоразу, коли я хотіла зателефонувати в աвидку, вона мене зупиняла. Але одного разу я не послухалася і зателефонувала. Вона на мене обра зилася, але дала ліkарям її оглянути та відповідала на всі запитання. Потім біля дверей ліkар мені сказав, що з моєю мамою все дуже добре. Просто вона любить приду рюватись, от і все. Після цього мама була сkривджена на мене і не дзвонила майже місяць. Я сама дзвонила і дізнавалася, як вона.

Якось мій чоловік запропонував продати нашу та мамину квартиру, взяти іnотеку та купити нам великий будинок. Він сказав мені, що мама житиме з нами, і мені не доведеться щоразу їздити до неї. Ідея мені дуже сподобалася. Але, мабуть, сподобалася лише мені. Щойно моя мама почула це – влаштувала неймовірний сkандал. Сказала, що у своїй квартирі вона пережила свої найкращі моменти у житті. Після цієї квартири вона переїде лише на цвин тар. Ось зараз і я не знаю, як вчинити. Незабаром і чоловік висловить своє невдоволення через мої поїздки до мами. Та й сина я не часто бачу, це мені неприємно. Але, з іншого боку, моя мама. Не можу залишити її одну.