Свекруха з першого дня влаштувала мені справжнє катування, але як виявилося справжнє nекло чекало мене ще попереду

ПОЛИТИКА

У перший день нашого знайомства з моєю свекрухою я була дуже затиснутою. Я соромилася, не дуже багато говорила, але згодом зрозуміла, що неправильно робила. Першого ж дня я зрозуміла, що моя майбутня свекруха дуже любить командувати. Постійно говорила, як мені різати ковбасу, мити фрукти, як треба накривати на стіл, як їй допомагати. Я спочатку нічого не говорила, бо не хотіла з нею сnеречатися. Особливо коли ми тільки познайомилися. Потім ми з чоловіком одружилися, і після весілля все у нас було добре. Свекруха приходила до нас разів чи два на місяць. Її приходи начебто були перевірками. Вона питала, що я готую, скільки разів на день годую чоловіка.

Скільки разів на день я витираю пилюку. Я нічого не говорила, бо не хотіла сва ритися з нею. Все одно вона приходила, бувала у нас разів два на місяць. Думала, що можна й терпіти. Я не хотіла nсувати з нею стосунки. Але все поrіршилося, коли народився мій син. Тоді вона пішла з роботи та постійно була вдома. Вирішила, що щодня має до нас приходити. Постійно говорила, що я неправильно роблю. Що неправильно годую сина, що не так одягаю памперси дитині. Типу, це викривить суглоби дитини. Останньою краплею було те, що вона назвала мене поrаною матір’ю. Тоді я сказала їй, що більше їй не варто казати такого. Якщо вона в моєму домі, то повинна поводитися належно.

А ще додала, що, якщо ще раз посміє назвати мене поrаною матір’ю, спілкуватиметься з онуком лише за рішенням су ду. Тоді вона розлю тилася, повернулася до мого чоловіка і сказала йому щось зробити. Як він може припустити, щоб я з нею так розмовляла? Але мій чоловік був згоден зі мною, і сказав, що він теж хотів попередити її не поводитися таким чином. Вона пішла з нашого будинку, і вже майже два місяці ми не спілкуємося. На день її народження чоловік набрав її, але вона не взяла слухавку. На смс чоловіка свекруха також не відповіла. За кілька днів написала, що розча рована у своєму синові.