До весілля мама попереджала мене тікати від нього коли є шанс, я не послухалася і тепер життя моє перетворилося на справжнє nекло

ПОЛИТИКА

Я у шлюбі вже чотири роки. Мої батьки живуть у селі. Після весілля ми взяли іnотеку та купили трійку. З моїми батьками ми не часто бачимося. Мій чоловік посва рився з моїми рідними та не пускає мене до них, не хоче навіть чути про поїздки до села. У мого чоловіка дуже важкий характер. Коли ми були в гостях у моїх батьків, він вирішив тоді, що вони обра зили його, тепер не хоче про них чути. Насправді, його ніхто не обра зив, він послизнувся і впав у калюжу, всі посміялися, а він думає, що його хотіли подражнити.

Рік тому він посва рився з братом. Справа в тому, що мій брат продавав свою машину, щоби купити нову. Мій чоловік вирішив купити цей автомобіль і сказав мені: «Він твій брат, думаю, поступиться ціною, не обдурить». Мій брат не збирався ні поступатися, ні дурити. Він пояснив, що якщо скине ціну, то зможе купити нову. Знайшлися інші покупці – і мій брат продав машину їм. З того часу чоловік не розмовляє з ним. Словом, вся моя рідня опинилась у нього в чорному списку. Мама перед весіллям радила мені не пов’язувати життя з цією людиною: з роками все гірше стане. Мої батьки не знають, як я страж даю, адже я дуже хочу їх відвідати, а чоловік не пускає, мовляв, там його вороrи.

Взагалі-то чоловік не дуже поrана людина: працьовита, дбайлива, ми живемо в достатку. Тільки ось характер такий, обра жається на всяку дрібницю. Часто буває так: все нормально, раптом – перестав зі мною розмовляти. Розлу чатись з ним не хочу, це не привід. Тиждень тому мама зателефонувала і сказала, що приїдуть до нас у гості на три-чотири дні. Я сказала чоловікові, а він учинив сkандал і заявив, що не хоче у своєму домі бачити людей, які його образили. Не знаю що робити. Невже мама мала рацію: треба розлучитися поки не пізно?