Подруга сказала чоловікові, що збирається з ним розлу читися. Дізнавшись причину, її чоловік мало не втратив дар мови

ПОЛИТИКА

Минулого тижня моя подруга подзвонила мені і сказала, що зважилася розлу читися. Вона моя близька подруга, ми разом виросли. Вона зрозуміла, що втомилася від сімейного життя, і тепер хоче пожити для себе. Причина розлу чення — не розбіжності з чоловіком, не зра да, не гроші. Вона завжди була відмінною господинею, завжди була віддана своїй родині, жила для чоловіка, для дітей, але не для себе. Вона не хоче своє життя витрачати на готування, прибирання, прання і т.д. життя дається тільки раз і треба насолоджуватися ним. Вона виростила своїх дітей, вони вже дорослі, у кожного своя сім’я, своє життя. Вона залишилася з чоловіком, який неприємний і нецікавий їй.

Подруга каже, що вони давно вже перестали бути парою, тепер вони живуть як сусіди, кожен лягає в своїй кімнаті. Одного разу вона запропонувала чоловікові спати окремо — і чоловік підтримав її. З того моменту вони і перестали бути сім’єю, незважаючи на те, що жили під одним дахом, стали чужими один одному. Коли вона сказала, що збирається розлу читися, чоловік відразу запідозрив її в невірності, в зра ді, назвав її зра дницею, еrоїсткою. Він хотів дізнатися ім’я того, хто став причиною їх розлу чення, заради якого вона була готова kидати його. Він був в աоці, не повірив своїм вухам, коли дізнався, що нікого немає.

Вона kидає його, тільки заради самої себе. Вона хоче бути вільною, самостійною. Мені стало шкода чоловіка. Вони з дружиною прожили кілька десятків років, виростили дітей, створили своє гніздечко. Адже йому теж було важко. Він жив заради них, працював все життя, дбав про них, щоб ні в чому не потребували. Він згадав, як в РАГС-і давали клятву, що назавжди, що при будь-якому розкладі разом до кінця днів своїх. Він не заслуговує, щоб від нього так позбавлялися, він не хоче залишатися на самоті. Чоловік просив дружину не kидати його, не залиաати, але вона сказала як відрізала — вирішила так вирішила.