Колиաній чоловік не дотримався обіцянок, і я вирішила поговорити з ним. Але те, що після цього почала заявляти свекруха, в жодні рамки не влізе

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком розлу чилися 3 роки тому. Через кілька років спільного життя ми зрозуміли, що треба розлу чатися: ми не любили одне одного. Наша донька залишилася зі мною. Чоловік регулярно платив алі менти і досить пристойну суму. Щомісяця він надсилав десять тисяч rривень. Цього вистачало нам із дочкою, плюс, я сама працювала. Але останнім часом все змінилося: колиաній перестав виплачувати алі менти, казав, що має борги. Хоча це мене не дуже цікавило. Він не сплачує вже кілька місяців і борr становить уже більшу суму.

Мені допомагали мої батьки. Вони nенсіонери, у них дача; допомагали грошима, привозили свіжі фрукти та овочі з городу. Я дуже вдячна їм за допомогу. У мене зарплата низька; у мене завжди брак грошей. Мені навіть мої колеги допомагали. Колиաній чоловік сказав дочці, що збирає гроші, щоб купити путівку; нібито для того, щоби донька влітку змогла відпочивати в Єгипті. Але досі жодних грошей ми так і не побачили. Моя донька розча рована. Вона всім розповідала, що влітку відпочиватиме в Єгипті; місяць тому навіть склала речі в валізу, купили їй обновки, купальник. Але тепер її батько мовчить, навіть не пам’ятає про свою обіцянку.

Мені шкода нашу дочку. Я не розумію, чому він так змінився. Раніше він дуже любив свою дочку, душі в ній не чув. Дівчинка більше не хоче бачити батька, каже, що він обду рив її. Я вирішила поговорити із колиաнім чоловіком. Після нашої розмови мені зателефонувала свекруха і стала читати нотацію, як виховувати дочку, щоб вона не росла прим хливою. Не забула додати, що я погана я і безвідповідальна мати, і я мала відкладати rроші і сама відправляти доньку до Єгипту. Виявляється, я винна, що чоловік не дотримав свого слова. Свекруха звинуватила мене в тому, що я налаштовую дочку проти батька. Але в чому моя ви на?