Вікі пощастило з чоловіком і навіть зі свекрами. Одне в їхньому шлюбі все псує-двоповерховий приватний будинок молодої пари. Дівчина на межі нервового зриву.

ПОЛИТИКА

Звичайна сімейна пара жила в будинку батьків чоловіка. Можна подумати, що вони сиділи на шиї батьків, але насправді жінка весь день допомагала свекрусі в прибиранні будинку або по інших господарських справах. Ось коли батьки чоловіка з’їхали від них, вдома стало просто неможливо. Віка просто за один день не встигала прибиратися вдома, а про генеральне прибирання я мовчу. Пара всім говорила, що вони живуть в двоповерховому будинку.

На словах звучить так, ніби вони живуть дорого-багато, але насправді це гори немитого посуду, невипрасуваного одягу, брудних підлог, запорошених полиць… справ і турбот не на один і навіть не на два дні. Але ж при переїзді в будинок Віка і уявити не могла масштаб майбутньої роботи по дому. Будинок фізично неможливо прибрати за один день. І це не враховуючи миття вікон та інші масштабні справи. До того ж у Віки є основна робота, яка з’їдає її останні сили і енергію, що залишилася. Про дітей взагалі мовчу, якщо вони з’являться, то жінка просто не впорається з кількістю роботи, що звалиться на неї.

Чоловік в свою чергу намагається допомогти, все лагодить щось, клеїть, фарбує, але і на це не завжди є час, так як він працює з раннього ранку до пізнього вечора. Коли Віка попросила найняти домробітницю, чоловік заперечив, мовляв, його мати якось справлялася за день, ось і вона нічим не rірше. Звичайно, тоді Віка марила про переїзд в інший будинок поменше, але чоловік був проти. Дівчина вважає свій шлюб вдалим, любить чоловіка, а той любить її, але одне тільки прибирання їх 2-поверхового особняка, краде всі сили Віки.