Моя свекруха не взлюбила мене з першого ж погляду, я думала-типова поведінка свекрухи, але незабаром відкрилася справжня причина

ПОЛИТИКА

Мене звати Рита. Я родом з селища, яке розташоване поруч з обласним центром, я закінчила міську школу, а потім вступила до інституту. Одного разу, коли я приїхала в своє селище, то познайомилася з одним хлопцем. Його звали Артем. Він на шість років старший за мене. Того дня моя подруга запросила мене на свій день народження. Увечері я зайшла до неї, а там був Артем, він також зайшов до неї з привітаннями, так як він був її двоюрідним братом. Після свята Артем проводив мене додому. Це була любов з першого погляду. Ми були найщасливішими на світі. Але, на жа ль, мати Артема була nроти наших відносин. Я не могла зрозуміти чому вона мене так нена видить.

Подруга сказала мені, що його мати вважає мене недостатньо хорошою партією для її сина. Однак це було не так. Виявилося, причина такої неnриязні була в тому, що мати Артема, недолюблювала мою матір ще з юності. Ось тому вона мене теж знена виділа. Однак Артем не став слухати свою матір і вже через кілька місяців ми стали офіційно чоловіком і дружиною, а потім у нас наро дилася дочка Ганнуся. Мати Артема Ганнуся дуже любила, проте зі мною вона була різка і груба. Артему це все вже набри дло і він вирішив раз і назавжди вирішити це питання. Після розмови з матір’ю Артем повернувся дуже пригніченим і сумним. Пізніше він мені зізнався, що мати поставила перед ним таку умову: або я, або вона. Я дуже переживала через все це і запропонувала Артему виїхати звідси.

Він повідомив про своє рішення матері. Мати нічого не відповіла. Ми з Артемом переїхали в місто. Він вступив на роботу і його кар’єра стрімко пішла вгору. Ми вже чекали другу дитину,а Ганнуся пішла в дитячий сад. Мати Артема з нами не спілкувалася. Навіть після народження сина вона так і не подзвонила. Здавалося їй було все одно. Кілька разів я сама намагалася поговорити і помиритися з нею. Але вона ігнорувала, і навіть не бажала говорити зі мною. Ні моя свекруха, ні моя мати не хотіли розповісти нам, що сталося між ними, і чому вони досі нена видять один одного. Мене дуже засму чує, що мої стосунки зі свекрухою так і не покращилися. Коли я стану свекрухою, я зовсім по-іншому буду ставитися до своєї невістки. І ніколи не буду ставити ніяких умов своєму синові.