Подруга не зрозуміла, чому ж хлопець втік від неї під час першого ж побачення. А коли вона розповіла мені про деталі, у мене очі на лоба полізли

ПОЛИТИКА

Красива, доглянута і молода дівчина, яка любить лад у будинку і жодного разу не залишить брудний посуд – просто мрія для чоловіка, але коли охайність переходить усі межі, то це починає дра тувати. Головна героїня історії, Алекса, була схиблена на чистоті, її часто можна було побачити з ганчіркою в руці, і молоді люди кидалися від неї, як від працівників санепідстанції. Алекса не могла зрозуміти, що ж у ній не так, адже вона чудово готує, любить чистоту, але хлопців вона не притягувала. Чистота – це добре, але трапляються випадки, коли не потрібно демонструвати своє маніакальне ставлення.

Як тільки Алекса розповіла мені про те, як пройшло їхнє перше побачення, я відразу зрозуміла причину того, чому хлопці від неї просто тікали. Виявилося, що під час першої зустрічі Алекса почала дезінфікувати всю поверхню, старанно протерла столові прилади, які принесли у кафе. Молодий чоловік, поспостерігавши цю картину, жа хнувся, уявив, що станеться з ним, коли він одружиться з нею. Після зустрічі Іван сказав, що зателефонує, щойно доїде, але від нього й слід застудив. Цікаво, що те саме говорили й інші хлопці, з якими вона раніше зустрічалася, обіцяли зв’язатися з нею, але після цього безвісти пропадали.

Сама Алекса не могла зрозуміти і винести урок із помилки, яку вона зробила, тому я вирішила поговорити з нею на цю тему і сказати реальну причину того, чому хлопці тікають від неї. Алекса, вислухавши все це, була здивована, тому що вона завжди вважала, що хлопці люблять охайних дівчат, уявляючи, якими вони будуть добрими дружинами та матерями. Я їй делікатно пояснила, що любити чистоту і божеволіти від цього — різні речі, все треба робити в міру. На щастя, подруга прийняла мою пораду, і ось днями у неї буде побачення з прекрасним хлопцем. Сподіваюся, що вона зробила урок з усього цього, і нарешті влаштує своє особисте життя.