Як за допомогою собаки я позбувся мами, і зберіг сім’ю

ПОЛИТИКА

Я думаю, кожен з нас багато разів чув різні історії, написані на основі реальних подій — про свекруху і невістку. Ми теж не обійшлися без цього; на жаль, ситуація, яка сталася з нами, далеко не була схожа на анекдот. Ми з дружиною довго зустрічалися і незабаром одружилися. У нас все було ідеально, але після заміжжя почалися nроблеми. На самому весіллі моя мама влаштувала виставу, за яку мені досі дуже соро мно. Але це зовсім інша історія, про яку краще не згадувати. Після весілля ми з Вікторією почали жити разом. Мама часто приїжджала до нас з перевірками, щоб в черговий раз дорікнути невістку.

Їй не подобалося, як вона готує і прибирається. Дружина дуже сильно переживала з цього приводу і просила мене виправити ситуацію. Я багато разів говорив матері, що у нас своє життя, і ми будемо робити так, як хочемо. Мама хво ріла, і я не хотів кричати на неї або влаштовувати сkандали. Пояснював все спокійно і дохідливо. Але вона все одно чинила по-своєму в силу свого характеру. Я впав в очах дружини. Вона постійно нагадувала мені про те, що я слабкий чоловік, раз не можу вирішити це легке питання.

Але Вікторія навіть не уявляла, як важко мені було вибирати між двома улюбленими жінками. Тривало це недовго, дружина подала на розлу чення. Мені в голову прийшла неймовірна ідея. На вулиці був сніг, і я вирішив прихистити до себе собаку, яка тремтіла від холоду. У цю секунду дозрів план. Справа в тому, що у моєї мами алерrія на тварин. А я завжди хотів завести собаку, і дружина була не проти. Мама більше не могла приходити до нас додому, тепер я ходив до неї в гості. Дружина не стала зі мною розлу чатися, тепер ми дружно живемо з нашим чотириногим другом.