Емма думала – ось він, чоловік її мрії, доки у ресторані він не зробив замовлення на двох. А замовив він ось що

ПОЛИТИКА

Емма відчувала себе дуже самотньою, будучи дуже гарною від природи, їй останнім часом не щастило з чоловіками. Душа хотіла кави вранці з коханим та ніжністю. Сестра їй порадила спробувати знайти хлопця через інтернет. Вона реєструвалася на сайті знайомств. Її анкета одразу ж стала дуже популярною. Миловидне личко на фотографіях приваблювало представників протилежної статі. На день їй писали від тридцяти до сорока чоловіків. Але що більше писали, то більше Емма переконувалася, що нормальні хлопці і без сайтів знайдуть собі дівчину. Були різні: один сором’язливий, у другого — nроблеми з алкоrолем, третій — взагалі з тер міном. Сходивши на пару побачень, Емма дуже розчарувалася. У всіх на думці було лише одне. Нарешті він написав.

Він не просив rолу фотку і не питав розміру rрудей. Він цікавився її внутрішнім світом, хобі, уподобаннями. Вони говорили про все на світі дні безперервно. Після кількох тижнів близького спілкування, нарешті він запросив її на побачення. Емма погодилася. Артем запросив її до ресторану. Вона спеціально вдома не повечеряла, щоб у ресторані повечеряти. У житті Артем виглядав більш симпатично, ніж на фото. Він приніс їй гарний букет троянд. Вона подякувала йому, і вони посідали за вільний столик . Артем попросив склянку імбирного чаю. Мабуть, на цьому їхнє замовлення закінчилося. Він навіть не спитав її, чого вона хоче. Він розповідав смішні історії зі свого життя та пив чай. Еммі зовсім не хотілося пити чай на голодний шлунок.

Вона замовила собі келих білого вина, індичку в соусі та салат. Артем здивовано дивився на неї. Емма зрозуміла, що за своє замовлення їй доведеться платити. Настрій помітно зіпсувався в обох. Він уже не жартував і не посміхався. Йому було ніяково. Коли принесли рахунок, він передав їй і сказав, щоб сама розплатилася. Він не розраховував на три тисячі і натякав їй, що поки що зарплату не отримував і на останні гроші купив їй квіти. Емма, розплатившись у ресторані, мовчки вийшла. Артем вийшов за нею і намагався щось пояснити, але Еммі все одно. Вона була розчарована. Не було чого запрошувати до ресторану дівчину на першому побаченні і говорити, що не отримав зарплату.

Якщо не було грошей, то він міг просто запропонувати проводити додому. Артем йшов слідом і виба чався, просив йому дати ще один шанс, казав, що поверне їй гроші через тиждень. Але Емма мовчки викликала таксі. Через кілька днів, повертаючись з роботи, Емма побачила Артема з букетом ромашок біля свого під’їзду. Спочатку вона дуже зляkалася. Артем вибачився. Він зрозумів, що вона мала рацію. Якщо чоловік не може утримувати свою жінку, якою він тоді чоловік. Він пропонував почати з ним стосунки, обіцяючи, що намагатиметься бути найкращим для неї. Емма була збен тежена. Тепер їй було ніяково, що вона так rрубо вчинила з ним на першому побаченні. Адже усі мають право на помилку. Що було потім, нам невідомо. Чи стала Емма з ним зустрічатися чи ні? Чи було у них майбутнє?