Сестра скаржиться, що син дуже втомлюється на роботі, а невістка нічим не хоче допомагати чоловікові. Я вирішила втрутитися і пояснити

ПОЛИТИКА

Мене звати Олена Володимирівна. Я працюю в ріелтерській компанії. Наш охоронець весь час скаржиться, що у нього дуже низька зарплата. Дружина у нього в декреті сидить і їм ледве вистачає, а він дуже втомлюється. Дружина навіть не думає якось йому допомагати. — За таку зарплату навіть соромно на роботу виходити. Але при цьому він навіть і не намагається знайти собі іншу роботу. Моя колега Ніна його взагалі не шкодує. — Якщо не вистачає, ти можеш і підробіток знайти. Було б бажання. У тебе є машина, можеш у вільний час таксувати. На те ти і чоловік, що повинен піклуватися про сім’ю, а ти весь час ниєш. Скільки можна!

Ось так вони весь час сnеречаються. Льова наводить свої доводи, а Ніна свої. Здається, що kонфлікт нерозв’язний. На вихідних до мене прийшла сестра в гості. Вона скаржилася на свою невістку, що сидить вдома з малюком і навіть не намагається собі підробіток знайти, а Митя дуже втомлюється, і його зарплати на них не вистачає. — Митя може собі другу роботу знайти. Як невістка з новонародженим може працювати?! Вона і так втомлюється з малюком. — Але ж раніше він добре заробляв, але зараз ситуація змінилася. — Так, він там багато працював і дуже втомлювався. Весь день він працював за двох, а вдома не висипався, адже всю ніч малюк спати не дає.

Я і йому порадила знайти собі роботу легше. Я була в шоці. Сестра весь час втручалася в їх сім’ю і контролювала сина. Я спробувала їй пояснити, що він не маленький і їй краще не втручатися і не вирішувати, кому чим займатися. Але сестра навіть чути не хотіла про це. Каже, що в усьому винна невістка, сидить у нього на шиї, а її синочок дуже втомлюється. Я так і не змогла її переконати, що він чоловік і вся відповідальність, поки дитина маленька, на ньому. Я думаю, що не треба лізти в їх сім’ю. Народження дитини вони планували і знали, що перший час їм буде важко, дружина працювати не зможе, а зараз не можна скаржитися і налаштовувати чоловіка проти дружини.