Чоловік і дружина довго не могли розібратися — що ж подарувати 95-річній бабусі; квіти з тортом, або гроші. А в результаті (An))

ПОЛИТИКА

Якось ми з подругою сиділи та розмовляли. Провели дуже гарний день. Вона, трохи напідпитку, розповіла, хто що подарував у день її весілля. Вона розповіла, що її дуже багата подруга подарувала їй лише косметику. Спочатку вона подумала, що ця косметика дорога з Європи, а потім виявилося, що косметика дуже дешева. Я завжди говорила, що подарунок описує того, кому дарують, а описує того, хто дарує. Якось я була в салоні краси, і там була пара. Дружина робила манікюр собі, а чоловік чекав. Вони дуже бурхливо обговорювали, що подарують бабусі на день народження.

Чоловік казав, що треба обов’язково дарувати торт та квіти. Бабуся дуже любить солодке, а квіти приємно пахнуть і піднімуть їй настрій. Дружина ж говорила, навпаки, що треба дарувати гроші – і нехай бабуся купує собі те, що сама хоче. Але чоловік почав стверджувати, що якщо вони подарують гроші — то бабуся віддасть ці гроші своїм онукам, не витратить на себе. На що дружина відповіла, що це її право, можливо її ощасливить те, якщо вона подарує гроші онукам. Вони пішли. Я так і не дізнаюся, що вони подарували бабусі у підсумку: гроші чи торт із квітами.

Але було ясно одне, що чоловік з дружиною любили бабусю. Ще один випадок був у квітковому магазині. На похорон першої вчительки одна жінка пошкодувала грошей та купила гвоздики, а друга не пошкодувала та купила 30 троянд. Це ще один доказ, що подарунок описує саме того, хто дарує його. Саме подарунком можна зробити висновок, яка це людина. Я досі пам’ятаю милу суперечку про бабусю. Бабуся у будь-якому разі дуже щаслива, адже її так люблять. У такий час рідкість, коли молодь так чуйно вибирає бабусі подарунок.