Рідний брат мого чоловіка дивно поводиться, то показує себе хорошим і адекватним, то просто перетворюється на тиpана.

ПОЛИТИКА

Мій чоловік рано втратив свого батька, він був на той момент підлітком, і вся турбота лягла на плечі його мами: незважаючи на свій вік він теж почав працювати, у всьому допомагав своїй мамі, щоб їй не було важко. Коли мій чоловік прийняв рішення одружитися, мама дуже сильно зраділа, але з іншого боку вона боя лася того, що син залишить її і не зможе створити сім’ю самостійно. Подружжя мій проявив себе справжнім чоловіком, він багато працював, щоб прогодувати не тільки мене, але і допомогти матері.

Моя свекруха добре до мене ставилася, вона теж багато працювала, щоб поставити на ноги свого сина. Незважаючи на те, що син вже був дорослим, все одно він не поспішав працювати, сидів у мами на шиї, постійно просив грошей. Мій чоловік теж допомагав своєму братові, давав йому гроші, навіть сказав, що знайде йому роботу, але він відмовлявся. Через деякий час, я дізналася, що мій дівер поїхав на заробітки в іншу державу. Ми всі здивувалися, так як він особливо не виявляв любов до роботи, і він почав висилати мамі гроші.

Ми всі зраділи, думали, що він в себе прийшов, але виявляється, він вимагав від мами повного підпорядкування. Він поводився як тиран, забороняв мамі щось робити без його відома, якщо він надсилав гроші, то просив чеки. Мама чоловіка більше не може терпіти таке ставлення: вона розповіла нам, що зустріла чоловіка, і вони хочуть одружитися. Дівер, дізнавшись про це, прилетів, поїхав розбиратися з цим чоловіком, в результаті свекруха залишилася одна: зараз ми не знаємо, що робити з діверем, так як нам здається, що у нього психічні відхилення.