Свекруха та невістка завжди змагалися хто подарує найrірший подарунок. Але коли свекруха подарувала конверт із rрошима, вона й гадки і не мала що у відповідь отримуватиме.

ПОЛИТИКА

Свекруха моєї подруги Зої її одразу не злюбила. Хоча особливих причин ненависті не було, просто Зоя їй не подобалася і все. Але нічого не вдієш, її син уже зробив вибір і одружився з нею. Свекруха часто сва рилася із Зоєю, а Зоя й не намагалася себе стримувати. Вона не хотіла бути підлизою і в усьому догоджати матері чоловіка, якщо починалися якісь kонфлікти, їх сварки слухали всі сусіди. Вони ще довго думали, як можна помститися один одному, та знайшли вихід у подарунках. Свекруха почала перша та подарувала Зої на 8 березня крем для обличчя 50+.

Зоя теж не відставала, коли вони з чоловіком прийшли до свекрухи у гості, то невістка вручила свекрусі подарункову картку на ін’єкції від зморшок. Навіть дуже корисний подарунок вийшов. І з того моменту почався їхній спортивний інтерес до подарунків: хто кому найгірше подарує. Свекруха подарувала Зої на Новий рік велику картину, на якій було зображено страшного кабана. Вона наполягла на тому, щоб син повісив цю картину прямо над ліжком подружжя. Не найвдаліше місце, але що вдієш, якщо мама попросила. У відповідь Зоя подарувала свекрусі брошку жаби. Брошка була дуже красивою, із зеленими камінчиками.

Зоя зажадала, щоб свекруха начепила її на пальто, адже зелений так добре поєднується з фіолетовим. І знову свято, і знову змагання. Цього разу їхні смаки у найжахливішому подарунку зійшли – обидві подарували один одному яскраві леопардові лосини. Чоловік Зої як побачив цю картину, так почав сміятися. Свекрусі та Зої теж було смішно, і вони весело пішли пити чай на кухні. А на ранок свекруха подарувала синові з невісткою добрий подарунок – конверт із грошима. Зоя встигла порадувати свекруху тим, що скоро стане бабусею. Так ненависть переросла у велику любов і подяку.