Моя нова дружина спочатку говорила, що вона немає нічого проти мого сина від першого шлюбу. Але останнім часом вона стала дуже поrано ставитися до мого сина. Причина вразила мене.

ПОЛИТИКА

Коли ми почали зустрічатися, я своїй новій дружині відразу сказав, що був одружений, просто у нас не склалося і ми розлу чилися, у мене є син Вітя; на що мені моя улюблена відповідала, що Вітя подружиться з її донькою Милою, nроблем не буде. Я був радий всьому цьому, так як дуже любив Вікторію, вона була дуже красивою і милою, всі просто з розуму сходили по ній, а вона вибрала мене. З самого початку вона була не проти того, що мій син приходив до нас у гості, вони разом з дочкою гралися, я до її доньки дуже добре ставився, вона була на рік молодша за мого сина.

Ось я любив доньку своєї дружини, думав і вона буде добре ставитися до мого сина, але виявилося, що ні, вона ділить дітей на своїх і чужих. Взагалі мені незрозуміло, чому в мене очі були закриті, коли я робив їй пропозицію. Як тільки син приходив, вона показувала, що невдоволена його приходом. Потім після його відходу, говорила, що вона втомлена після роботи, хоче відпочити, провести день з донькою, а не прибирати і веселити гостей.

Я сказав, що мій син не гість у цьому будинку, тим більше він не доставляє клопоту, а їй краще буде не ділити дітей, і між ними потім можуть виникнути непорозуміння, тільки моя дружина цього ніяк не зрозуміє. Я не хочу розлу чатися з дружиною, адже я її дуже сильно люблю, але не можу дивитися на те, як вона поrано ставиться до мого сина. Думаю, що вона зміниться, але якщо ні, то я просто розлу чуся з нею, і нехай вона живе своїм життям, а я — своїм, адже для мене рідний син дорожче будь-якої жінки.