Свекруха свого часу розбалувала свого сина , а тепер взялася за мого . Але цього я терпіти вже не стала

ПОЛИТИКА

Свекруха поrано впливає на мого сина. А він уже підліток і кожен поганий вплив може його зіnсувати. Не знаю як бути. Ми живемо окремо від батьків. Але наш син-підліток часто буває у них. Свекруха його балує грошима, і я вважаю це небезnечним. Тим більше, що вона також настроює його проти нас. Я не хочу, щоб він їздив у гості до свекрухи, бо після кожного візиту ми стаємо для нього нікчемними людьми: неспроможні ледарі, брутальні, нерозуміючі. Тільки його бабуся його й розуміє. А нам із батьком начхати на його інтереси та потреби…

Я багато разів говорила зі свекрухою, але їй на мою думку начхати. Вона не виправдовується, не заперечує , коли я висловлюю свої претензії. Але після чергової розмови нічого не змінюється. Вона продовжує так само. Все дійшло до того, що син не хоче більше жити із нами. Каже, що був би радий переїхати до бабусі жити. Адже вона дає гроші на чіпси і таке інше. І не думає, що так може зіnсувати дитину. Ані не замислюється про наслідки. Адже свого сина вона теж неправильно виховала.

Він сидить на маленькій зарплаті роками, не думає про розвиток, бо свекруха розбалювала свого сина, а тепер взялася за мого. Чоловік нічого страաного не бачить у тому, що свекруха налаштовує сина проти нас. Він дивиться зовсім по-іншому. Це так проявляється любов бабусі. Як можна бути таким наївним? Так, це його мати, але ж син у результаті йде від нас, віддаляється. Не знаю, як перенести цей скрутний період: перехідний вік, ще й бабуся зі своїми принципами. З розуму можна збожеволіти, особливо, коли немає підтримки коханої людини.