Настя була занадто зайнята, і змогла привітати маму лише через тиждень. Але такої відповіді від неї не чекала

ПОЛИТИКА

У Лариси Іванівни день народження був тиждень тому. У Насті був завал на роботі, тому вона змогла особисто привітати маму тільки через тиждень. Купила симпатичний букет хризантем і відправилася в гості. Двері відкрив батько, мати спустилася в магазин, тому Настя сиділа на кухні і чекала її. — Привіт-привіталася мама, повернувшись додому. — Привіт, Настя. — Привіт, мам. А меблі добре підійшла твоїй кухні, — сказала Анастасія. — Це прямо те, що потрібно. — Так, не очікувала від Саші такого дорогого подарунка. — Рада, що тобі сподобалося. Я тобі квіточки принесла. Із запізненням, але вітаю! На роботі такий завал був, тому і не змогла прийти. Вона простягнула мамі букет, на обличчі Лариси Іванівни не відбилося ні краплі радості.

— Дякую, доню. Я букетик заслужила тільки? Добре, що твій брат ще мені такі подарунки робить, нормальні подарунки. Анастасія здивовано подивилася на матір. — А причому тут Саша? — При тому, що він вчасно приходить і подарунки дарує потрібні, а не квіти сує і задоволений. Батькові деревообробну машину подарував, а мені гарнітур! На що мені твій букет? Квіти через пару днів зів’януть, і я викину. — Мам, взагалі-то я сімдесят відсотків вартості гарнітура оплатила, а брат тільки тридцять. Меблі я вибирала. Про те, що деревообробну машину повністю оплатила вона, Настя промовчала.

— Не бреши мені. У тебе таких грошей немає, не потрібно собі чужі заслуги приписувати! Мати завжди більше брата жалувала. Він молодший Насті на сім років. Коли він народився, дитинство у неї закінчилося, вона стала для нього нянькою. Настя ніколи не скаржилася на те, що мати більше брата любить. Але ця ситуація була образливою. Вона завжди намагалася робити подарунки хороші і від імені обох, знаючи, що у брата фінансові труднощі, і він виховує двох дітей. А брат забув згадати сестру, коли гарнітур дарував, подарував від свого імені, хоча вона оплатила більшу частину. Коли наступного року він запропонував знову разом скинутися на подарунок, Настя не погодилася.