Того дня, коли ми з нареченим мали розписатися, я пішла до свекрухи і там виявила, що моя сукня порізана. Я відразу зрозуміла , що сталося

ПОЛИТИКА

Ми з Максимом познайомилися на першому курсі університету. За місяць стали зустрічатися. А під час випускних заходів він мені романтично зробив пропозицію. Я, не роздумуючи, погодилася. Насамперед Макс вирішив мене познайомити з мамою. Любов Василівна виховувалам його одна, адже батько пішов із сім’ї, коли Максим був ще зовсім маленьким. Я того дня страшенно переживала, тому постійно казусні ситуації траплялися: то спіткнусь, то ложку перекину. Мені здалося, що я майбутній свекрусі не сподобалася. Почалися приготування до весілля. Грошей у нас було небагато, адже ми тільки інститут закінчили і не встигли зібрати якісь накопичення, тому весілля робили скромне.

Я надіслала запрошення. Тоді ще хвилювалася, що мої батьки не зможуть приїхати. Вони в області живуть досить далеко. Потім ми з моєю університетською подругою Ритою пішли у весільний салон, щоби вибрати сукню. Мені там сподобалося одне дороге плаття. Справжня сукня принцеси! Але грошей не було, тому довелося обмежитися скромнішим варіантом . Однак , і це плаття мені подобалося. Сукню віддала свекрусі, щоб вона сховала. Адже прийнято, щоб наречений її до урочистостей не бачив. І ось настав день, коли ми маємо розписатися. Відзначати збиралися у ресторані увечері. Я пішла до свекрухи, щоб одягнутися і там виявила, що вся сукня порізана.

Я дуже засму тилася, взяла пакет і з ним спустилася до сусіднього скверу. Звідти вже зателефонувала нареченому: -Макс, весілля не буде. Він приїхав швидко. Коли я йому все розповіла, він похмурнів, але чомусь не повірив, що це його мама зробила. Говорив, що вона за нас радіє. Весілля скасовувати відмовився. І ми поїхали до РАГСу прямо в тому, що на мені було – джинси та футболка. Настрій був безнадійно зіпсований. Надвечір мені знайшли простеньку сукню, але свято все одно для мене пройшло не так, як я хотіла. Після цього я зі свекрухою зовсім не спілкувалася. Через багато років з’ясувалося, що це Рита зіпсувала сукню, бо таємно була закохана в Максима і хотіла зірвати весілля.