Женя у сльозах зателефонувала мамі та розповіла про дзвінок kоханки чоловіка. Мама вирішила взяти ситуацію у свої руки

ПОЛИТИКА

Телефонний дзвінок вибив Женю з колії. Після семи років щасливого шлюбу? Звичайно, всяке бувало, але Женя у вірності чоловіка ніколи не сумнівалася. Чому ж вона так одразу повірила цій дамочці у слухавці? Чому готова прямо зараз кинутися у названий цією поганню готель і сидіти там три години, чекати, коли зрадник з kоханкою з’являться. У скрутні моменти Женя традиційно дзвонила матері. Мама вміла її заспокоїти і порадити, як вчинити. На цей раз мама переполошилася не менше Жені. — Час ще є, тож сиди вдома, чекай на мене. Приїхала мама дуже швидко, але спокійна. — Щось від цих хвилювань я зголодніла. Є що поїсти вдома? — Так, суп є. І курочка смажена. Мати вмовила Женю пообідати разом з нею, а потім спитала: — І як ти бачиш подальший розвиток подій? Я хочу сказати, ти вирішила нічого не прощати і прогнати його чи сім’я важливіша, і ти хочеш її зберегти. Не поспішай, подумай.

Чи то з’їдений обід зробив свою справу, чи присутність матері, але в даний момент Женя була абсолютно спокійна. І вона твердо знала, що хоче залишитися зі своїм чоловіком і померти з ним в один день. — Добре. Тому влаштовувати сkандал тобі не треба. Ще не відомо, як на це відреагує твій чоловік. Хтось інший повинен його застати на місці злочину і поставити таке ж питання йому, щоб і він, як ти зараз, мав можливість тверезо оцінити ситуацію і вирішити для себе, чи хоче він зберегти сім’ю чи kоханка йому дорожче. — Ти підеш? — Ні, ні до чого це, щоб зять мене боявся. Ми попросимо поїхати тітку Олену. Нехай вона скаже, що була в тебе в гостях, і це вона, а не ти, відповіла на дзвінок розлу чниці…

Чоловік прийшов із квітами і набагато раніше, ніж обіцяв: — Ой, я не чекала на тебе ще. Наради не було, чи що? — Та не стали розтягувати, все швидко вирішили. — Я так розумію, нарада тебе надихнула на подвиги, ти з квітами? — Ти зну щаєшся? Який, до біса подвиг? Що я не можу коханій дружині квіти купити? — Коханій? — Звісно! Ти ж не сумніваєшся? — У мене немає жодного приводу для цього, — посміхнулася Женя. *** А мама Жені сиділа з тіткою Оленою в кафе і слухала її розповідь: — Як шкода, що ти не чула, як він репетував на свою пасію. Навіть не дав їй слова вставити, виставив із номера. Втім, що вона такого могла йому сказати? — А як він «умовив» тебе нічого не розповідати Жені? — Він обіцяв мені лазню на дачі збудувати. І сам не буде від нудьги на всі боки дивитися, і ми потім попаримося.