Олена ще не розуміла, яким мерзотником був її батько. І лише коли доньці було під сорок, той вирішив знову з’явитися

ПОЛИТИКА

Олена не розуміла, чому мати постійно nлаче. Вона питала її, але мати казала, що в неї душа бо лить. Про те, що таке душа дівчинка не знала. Вона у сусідки питала, але та чітко пояснити нічого не змогла. Батько просто кудись зник. Потім мати сказала, що він пішов від них, тепер у нього інша родина. Олена не розуміла. Як у нього з‘явитися могла інша родина? Тато прийшов до них лише один раз, Олена тоді зраділа. Їй здавалося, що тепер знову буде як раніше. Але батько прийшов, щоби забрати речі, а ще він телевізор забрав.

-Тату, а як я буду мультики дивитися? — дивувалася дівчинка. -Гуляти будеш, це корисно. Там, куди я йду, є маленький хлопчик. Він теж хоче мультики. -Але і я хочу! -Мама тобі купить потім інший телевізор. Мама справді купила, але лише за півроку. Щоб забезпечити дитину, їй доводилося багато працювати. Олена нічого не потребувала, тільки по мамі дуже сумувала, адже так часто вона на роботі пропадала. Батько після розлу чення життям доньки зовсім не цікавився, він платив аліменти. Проте всім відомо, що це копійки. Олена виросла.

Завдяки підтримці мами вступила до престижного інституту, закінчила з відзнакою. На роботі познайомилася із чудовим чоловіком. Незабаром вони одружилися. Олена народила двох дітей. Все у неї в житті склалося чудово. Будинок – повна чаша, на роботі одні успіхи. Заробляє вона добре, чоловік також успішний. Вони змогли купити власну простору квартиру. Тільки матері не стало два роки тому. Дуже Олені її не вистачало. Батько з’явився, коли Олені було вже сорок, діти вже були дорослими. Він скаржився на життя, просив грошей. Олена відмовила йому без докорів сумління.