Моя дружина не може бути зр аднице — переконував себе Андрій. Але дивна поведінка жінки не давала спокою чоловікові

ПОЛИТИКА

Андрій з Тетяною вже 2 роки були зразковою сім’єю. З перших днів чоловік запропонував дружині не йти на роботу, а бути домогосподаркою. Таня любила чистоту і порядок в будинку, тому з легкістю погодилася на таку пропозицію. Чоловік працював позмінно, іноді їздив у відрядження. Після роботи на нього чекала затишна квартира, смачна вечеря і любляча дружина. Подружжя дуже любили один одного. Про таке життя мріє будь-який чоловік. Але ось останні два місяці їх побут різко змінився. У квартирі частенько було неприбрано. Дружина завжди була втомлена, але приготовлена їжа завжди була в холодильнику. Ставлення жінки не було холодним. Вона все так само ніжно тулилася до нього, цілувала на прощання, обіймала при зустрічі. Але … щось змінилося в її поведінці. Колеги по роботі висували припущення, що у жінки з’явився коханець. Але Андрій не міг в це повірити, адже дуже любить дружину. Коли він починав розмову на цю тему, Тетяна уникала відповіді і запевняла, що нічого не змінилося. Андрій звернувся за порадою до рідної сестри в надії, що та щось знає. Вона радила не робити передчасних висновків, а розібратися в ситуації. Сестра знала про добре серце Тані, тому теж не могла повірити в зр аду. Чоловік не міг жити в невідомості, тому вирішив прислухатися до поради сестри. На роботі Андрій взяв відгул на кілька днів, а дружині сказав, що їде в чергове відрядження.

Вона зібрала всі необхідні для цього речі, на прощання ніжно обійняла і поц ілу вала, як завжди. Але сумні нотки в її погляді не давали чоловікові спокою. Він вирішив стежити за дружиною і чекав, що вона буде робити далі, сидячи в машині. Таня вже через годину вийшла з дому, дійшла до зупинки і поїхала на маршрутці, яка прямувала на околицю міста. Оскільки по дорозі сталося ДТП, рух було перекрито, пропускали тільки громадський транспорт. Андрій втратив слід дружини, тому вирішив чекати її біля будинку. Вона повернулася пізно і виглядала засмученою і втомленою. Наступний день вона провела вдома, нікуди не виходила, а під вечір села в таксі і кудись поїхала. На цей раз чоловік не відставав від автомобіля, який доставив його дружину в дитячий будинок. У голові чоловіка не знаходилося слушних думок, які могли б йому пояснити, що пов’язує його дружину з цим місцем. Андрій поїхав додому і вирішив чекати дружину там. Оскільки Таня не розраховувала на швидке повернення чоловіка, тому не була обережною. На столі у вітальні чоловік знайшов графік чергування з вписаним туди ім’ям дружини. У Андрія з’явилося ще більше запитань до дружини. Але найголовнішим було те, що розвіялися підозри про зра ду. Дружина повернулася під ранок. Вона була настільки засмучена і стомлена, що навіть не здивувалася присутності чоловіка вдома.

Йому навіть не довелося ні про що питати. Андрій не встиг відкрити рот, як слова відчаю полилися з вуст дружини. Вона розповіла, що кілька місяців тому зустрілася в магазині зі своєю однокласницею. Та працює директором дитячого будинку. Жінка скаржилася на брак персоналу, адже в їхньому закладі було багато дітей, які потребували додатково в догляді. Тані стало шкода цих дітей, тому вона захотіла хоч якось їм допомогти. Коли Андрія не було вдома, вона ходила в дитбудинок, щоб доглядати за хворими дітьми. З першого дня своєї волонтерської діяльності Тетяна подружилася з одним хлопчиком, який лежав з гіпсом на нозі. Виявилося, що він разом зі своїми батьками їхав з відпочинку. Сім’я потрапила в жахливу аварію, в якій хлопчик відбувся переломом ноги і численними забоями. Його батьки пом ерли ще до приїзду медиків. Хлопчик провів місяць в лікарні, а потім його перевели в дитячий будинок, тому що інших родичів, крім батьків, у нього не було.

Згодом Дениска, так звали хлопчика, видужав, йому зняли гіпс, але психологічний стан дитини дуже турбувало Таню. Жінка дуже хотіла забрати його додому, але не знала, як повідомити чоловікові. У той же день Андрій вирішив познайомитися з хлопчиком, тому що чоловіка теж схвилювала його доля. На наступний день Андрій власноруч пішов дізнаватися, що потрібно для усиновлення, адже Дениска теж припав йому до душі. Коли документальні справи були вже майже улагоджені, Тетяна дізналася, що вагітна. Жінка не знала, як сказати про це Андрію. Вона думала, що чоловік відмовиться від усиновлення. Зате, чоловік був на сьомому небі від щастя від такої подвійної радості. Всього лише за рік їхня сім’я збільшилася вдвічі. Чоловік точно знав, що Тетяна його ніколи не зр адить, а жінка переконалася, що може ділитися з Андрієм будь-якими новинами і турботами. Він її завжди підтримає і допоможе у вирішенні.