Олена вирішила зробити чоловікові сюрприз і прийшла до нього в офіс без попередження, але вона не була готова побачити таке

ПОЛИТИКА

Олена з чоловіком довго була у шлюбі, тільки у них ніяк не виходило завести дитину. Але обоє так мріяли, що колись по їхній підлозі побігають маленькі ніжки їхньої дитини. Чоловік у Олени був начальником, а вона його секретаркою, то вони й познайомилися на роботі. Обидва практично весь день проводили в офісі, вдома бували тільки вечорами, і обидва сильно стомлені. І ось трапилося диво, Олена заваrітніла. Вона одразу взяла деkретну відпустку та вирішила повністю себе присвятити дитині. У них наро дився хлопчик. Олена проводила із сином весь свій час, щохвилини.

Чоловік теж намагався більше часу проводити із сім’єю, але працювати довелося ще більше, бо він один утримував сім’ю. Коли синові вже виповнилося три роки, Олена могла спокійно видихнути. Хлопчик став трохи самостійним: можна в садок віддавати. А сама Олена вже скучила за своєю роботою, хотілося зайнятися собою та кар’єрою. Але коли Олена повідомила чоловіка про свої плани, він не дуже зрадів. Але жінка одразу відігнала від себе погані думки. Може, чоловікові було неспокійно, що тепер дружина менше часу проводитиме з дитиною, тож Олена вирішила зробити сюрприз і прийшла на своє робоче місце, не сказавши про це чоловікові.

Тільки коли вона сіла за свій стіл, була глибоко розча рована. Там стояла жіноча сумочка та чужі жіночі речі. -Отже, чоловік уже знайшов собі секретарку. Може, тому він не був радий, бо не хотів мене розча ровувати, — подумала жінка. А потім Олена підняла очі, і сама побачила, як та сама секретарка стояла в обійми з її чоловіком. Він дивився на неї закоханими очима, шепотів щось приємне на вухо, а секретарка мило сміялася. Потім жінка поправила йому краватку-і в цей момент погляди чоловіка та Олена зустрілися. Олена все зрозуміла, встала через свій стіл і побігла додому: вона вже точно вирішила для себе, що це розлу чення.