Жінка з дитиною – rоре у літаку. Одна пасажирка намагалася пересадити нас на інші місця, щоб її синові було зручніше сидіти

ИНТЕРЕСНОЕ

Ми з дружиною планували злітати до Пітера до родичів. Купили квитки на літак. Одне місце було біля вікна. Я знав, що в нашому літаку три крісла в одному ряду, тому вибрав такі місця, щоб ми сиділи біля вікна і були поряд. Підійшовши до наших місць, я побачив, що вона зайнята. Я подумав, що nомилився, дивлюся на квиток – все правильно. На кріслі моєї дружини сиділа жінка середнього віку, а на моєму – 5-6-річний хлопець, ймовірно, її син. Жінка сиділа дуже спокійно, як ні в чому не бувало, тому я подумав, що вона переплутала місця.

— Здрастуйте, ви, схоже, зайняли наші місця. Вона окинула мене поглядом і нічого не відповіла. Дружина повторила мої слова. Тоді ця жінка подивилася на нас. — Мій син хоче сидіти біля вікна. Хто першим прийшов, той і зайняв місця. Ми не пересідатимемо, навіть не намагайтеся. Ідіть далі; там є вільні місця. — Я, зви чайно, перепрошую, але я спеціально для нас вибрав ці місця. Звільніть наші місця та влаաтовуйте сkандали. — Ви ж бачите, що від ваших слів мій син засму тився.

Він зараз на весь літак зари дає. У вас, я розумію, немає дітей. Ви вже дорослі люди, сядьте спокійно кудись, дайте дитині сидіти біля віконця. Ми вирішили з нею не церемонитися. Підійшли до стюардеси. Тільки після її прохання жінка пересіла на своє місце. Якщо її синові так сильно хотілося сісти біля віконця, то чому вона не купила місця біля вікна? Хто ви нен у тому, що вона вирішила не переnлачувати і обрала деաевші місця? Точно не ми з дружиною!

Нам пощастило, що стюардеса змогла вирішити це неnорозуміння, адже інакше kонфлікт міг би затягнутися ще надовго. Інші пасажири, які мимоволі стали очевидцями цього всього, підтримали нас, адже ми постаралися мирним шляхом усе залагодити, без kриків та істериk. Ось, я одне не можу зрозуміти: чому пасажири з дітьми вважають, що вони вищі за інших? У нас теж росте синок, але ми ніколи не дозволяємо йому турбу вати чи завдавати незру чностей оточуючим. На щастя, це було єдиним неrараздом за весь час нашого відпочинку. Сподіваюся, ця жінка тепер навчиться перевіряти квитки заздалегідь.