Наречена вирішила виrнати свекруху з весілля, але наречений взяв ситуацію в свої руки

ПОЛИТИКА

Яких тільки випадків не підкидає нам життя! Ця повчальна історія мала місце бути в ресторані, де відзначала весілля молода пара. Що ж сталося, і чому наречений залишив свою наречену в самий розпал веселощів? Нареченій сильно не сподобалося, що мама нареченого постійно сиділа поруч з ними за столом. Наречений приділяв їй багато уваги, тому кохана занудьгувала і відчула себе нещасною.

Вже не володіючи собою, вона зажадала, щоб майбутня свекруха покинула ресторан. Наречений не розгубився і підійшов до сцени, де виступала музична група. Він взяв мікрофон і на весь зал виголосив. «Хтось хоче куnити мою маму? Я продаю її, так як вона зовсім не подобається моїй нареченій». Це աокувало всіх; гості миттєво замовкли, і настала тиша. Наречений же пройшов до своєї матері і вимовив: «навіть якщо ти не подобаєшся абсолютно всім, Я все одно люблю тебе, мама».

Обійнявши жінку, він демонстративно покинув ресторан. Через кілька днів в його будинок постукав один з гостей. Він зізнався, що став свідком події на весіллі. Він привів з собою красуню-дочку, щоб представити її чоловікові зі словами: «знаєте, я подумав. Якщо ви здатні так подбати про матір, значить, зможете оточити увагою і мою дочку».