Курортний роман зму сив Артема знову повірити у кохання

ПОЛИТИКА

Артем лежав під шезлонгом, коли до нього підійшла молода дівчина. — Поруч із вами не зайнята? — Запитала вона ангельським голосом. — Ні. Розташовуйте. Яна з першого погляду сподобалася Артемові. Його бен тежив лише вік дівчини, їй було 28, а йому вже сорок із хвостиком. Він вирішив, що може дозволити собі легкий флі рт, але нічого більше. Артем раніше був одружений, у нього є і дочка, і син. Серйозних стосунків не хотів, а одружується повторно тим паче. Тому він завжди зустрічався з дівчиною від сили кілька місяців. Яна та Артем стали близько спілкуватися. Їхній одиночний відпочинок перетворився на спільний.

Вона переїхала номер. Виявилося, що Яна з того ж міста, що й Артем. Це було цікавим збігом. Коли відпочинок закінчився, вони розрізалися по будинках. Артем часто думав про Яну, але писати та дзвонити їй не хотів. Тому що вважав їхній зв’язок чимось несерйозним. Перша зателефонувала Яна, вона просила побачення, але отримала від мову. Вона дзвонила ще раз, але Артем був неnохитний. Дівчина свого врешті-решт добилася. Вона спеціально зламала замок своїх дверей, зателефонувала Артему та попросила про допомогу. Він дівчину в біді лишити не міг, швидко примчав. Коли Артем майстерно розібрав замок і відчинив двері, то Яна запросила його до себе. Артем залишився в неї до ранку. З цього дня розпочалися їхні стосунки.

Якось під час вечері Яна запитала Артема. — А ти хотів би хлопчика чи дівчинку? Уяви, як було б чудово, якби я наро дила тобі дитину. — Зовсім не здорово. У мене і син є, і дочка. Мені більше дітей не потрібне. Та й діти – дороге задоволення. Навіщо витра чати rроші на підгузки, якщо можна тебе, – спробував віджартуватись Артем. Яна тему розвіювати не стала. Але за кілька днів вона зникла. Просто взяла та зникла з життя Артема. Через 2 роки, під час поїздки до Москви, Артем побачив Яну у кафе. Вона сиділа там із маленьким хлопчиком. Він одразу зрозумів, що дитина – це його син. Артем підсів до них і поговорив із Яною. Він довго намагався її знайти. І ось їхня доля знову звела разом, від неї відмов лятися він не збирався. Артем та Яна живуть разом і виховують свого сина.