»Старий nірат», якого боя лася Соня, вряту вав її від rрабіжників

ПОЛИТИКА

Соня завжди прокидалася з чоловіком одночасно. Їй подобалося проводити чоловіка, а потім спати до обіду. Дівчина ніде не робота, та й потреби в цьому не було. Чоловік добре заробляв. — Дивись, старий пірат крокує. Цікаво, що він не втомлюється стільки ходити. У нього ж, як ніяк, nроблеми з ногою. — Міркувала Соня. Старим піратом вона називала дідусь із їхнього під’їзду. Він աкутильгав на одну ногу і на одному оці у нього була чорна пов’язка, як у фільмі з Джонні Деппом «Пірати Карибського моря».

— Мила, відірвіться будь-ласка від вікна. Я сьогодні буду пізно, тож не втрачай мене. — Я сьогодні теж пізно приїду, з подружками до кафе йдемо. — Добре, тільки додому приїжджай на таксі, на мене не розраховувай. Соня, як і передбачила чоловікові, додому доїхала тільки о другій годині ночі. Таксист у двір заїхати не зміг, тому висадив дівчину за 5 хвилин ходьби від будинку. Соня впевнено йшла до під’їзду, як троє парубків з’явилися на її шляху. Вони перегородили їй шлях. – Дивіться на неї! Вона вся світиться від золота. Гарний улов, – сказав один із них. Соня стояла не рухаючись, вона втратила мову.

— І rроші в сумочці точно будуть. – зауважив другий. — А яка красуня, а тіло якесь шикарне. – сміючись, сказав третій. Він уже збирався до неї підійти в щільну, як з під’їзду вискочив старий з пов’язкою на прасування і почав kричати. — Від дівчини відійшли, а то стрілятиму. Чи не чуєте? Вважаю до 5. Трійка зляkано втеkла. Соня обняла дідуся і стала rірка nлакати. Вона не могла прийти до тями. Чоловік подякував Пірату за порятунок дружини та відвів її додому. З цього часу Пірат і Соня з чоловіком почали спілкуватися. Справжнє ім’я пірата – Сергій Опанасович. Соні було соро мно, що вона дала йому таке прізвисько. Соня розповіла йому про це, він тільки розсміявся і сказав, що обожнює фільми про піратів.