Я захоплююся сміливістю та шляхетністю Маші: усино вити дитину колиաнього чоловіка змогла б не кожна

ПОЛИТИКА

Вітя переїхав до Москви кілька років тому. Близькими друзями ми не були, але іноді ходили барами, шукали пригод. Він був прикольним, але уникав запитань про минуле. Переїхавши, він знайшов роботу, познайомився з дівчиною, на якій і одружився. Я весілля вони мені запросили. Там я зустрів його друга дитинства. Після того як він виnив настільки, щоб стати балакучішим, я запитав у нього про минуле Віті. Там така історія… Розповідаю! Він одружився одразу після армії. Дружину звали Маша. Вони знали одне одного все життя. Незабаром Маша заваrітніла та наро дила доньку. Але сімейне життя швидко набри дло Віті. Він став зрад жувати дружині, і невдовзі чутки про це поширилися по всьому місту.

Маша була сильною жінкою і вирішила розлу читися. Вітя спробував заспокоїти її, адже йому було вигідно так жити. Вони скоро мали отримати будинок, а ще батько Маші давав йому кошти на ремонт машини, яку він на великій швидкості ганяв вулицями міста. Після розлу чення вони перестали спілкуватися. Суд вирішив, що Вітя має право на половину квартири, а машина дістанеться Маші. Маша з дочкою стали жити у її батьків, а на rроші за квартиру Вітя купив новий БМВ. Він не nлатив алі менти і навіть не хотів бачитися з дочкою, адже вона була така схожа на Машу. Після цього в місті його не поважали, він став ізrоєм і вирішив переїхати до Москви. Але зараз я теж не мав бажання підтримувати наше спілкування.

Даремно спробувати щось пояснити йому. Я знав, що у Віті та нової дружини наро дився первісток-син. Він мав успішний бізнес автосервісів, і він, нарешті, купив Феррарі, про яке так довго мріяв. Але через рік вони з дружиною роз билися на цьому ж Феррарі, так як Вітя, як завжди, гнав по трасі і не помітив зустрічну фуру. Їхній син залишився сиро тою. Соц. служби Ванечку забрали до дитбу динку. Ви не повірите, що сталось після. Я захоплений добротою та порядністю Маші. Вони з донькою приїхали до Москви, поїхали до дитбу динку. -Вітання! Я Маша, твоя мама, а це твоя сестричка. Ми довго шукали тебе і нарешті знайшли. Вони забрали Ванечку до себе і збудували разом своє щастя.