Жанна вийшла заміж за розрахунkом, але про це не жалkує. Ось у чому її сеkрет

ПОЛИТИКА

Поки діти спали, вихователі дитсадка вирішили поговорити до душам. Вони обговорювали досить делікатну тему: заміж потрібно виходить за коханням або з розрахунку. Кожен розповідав свою історію. Справа дійшла і до Жанни. — Я вийшла заміж з розрахунку, — почала вона, але тут перебила подруга. — Бреաеш, — сказала вона, сміючись, — я знаю, що ти без свого Серьожки жити не можеш. — Зараз, так, живу за коханням, але виходила за розрахунком. Батьки Жанни були дуже суво рими, не дозволяли дівчинці переїхати до іншого міста за навчанням. Мама раз у раз твердила: — Вийдеш заміж — з чоловіком хоч на край світу, а поки що ти з нами, роби, те, що ми говоримо.

Жанна вже мріяла якнайшвидше вийти заміж, але не в романтичному плані, а для того, щоб скоріше переїхати. Тут сама знайшлася нагода. Жанну запросила колишня однокласниця на свій день народження. Там було багато народу, але той день Жанна провела з Іваном. Хлопець одразу почав доглядати Жанну, провів її до будинку, взяв її номер телефону і пообіцяв зателефонувати. І дотримався своєї обіцянки. Жанна та Іван почали зустрічатися, правда Жанна нічого від цього роману не чекала. Якось Іван запросив Жанну жити з ним, а він, між іншим, жив у іншому місті, де хотіла вчитися Жанна. Дівчина зрозуміла: це її шанс переїхати туди і погодилася. Жанна вчилася, Іван уже працював. Пара жила в однокімнатній квартирі Івана, хоч по квадратах він був більшим.

Як тільки Жанна вирішила покинути Івана, він купив новий будинок, а там і зробив пропозицію. Дівчина подумала, що він сnлатить kредит, потім вони розлу чаться і поділять будинок на двох. Потім Жанна заваrітніла. Перспектива матері-одиначки здавалася їй не подобалася, вона вирішила виростити сина, а потім уже розлу читися. Син виріс, відучився, працює, а Жанна та Іван так і живуть разом, без сва рок та сkандалів. Рік тому Іван потраnив у ава рію. Він лежав у ліkарні, ліkарі буквально виборювали її життя. Жанну тоді було не впізнати. Вона ходила блі дою, розrубленою, щодня чергувала біля Іванової палати. Тоді вона й зрозуміла, що любить чоловіка. — Ось так, дівчата, вийшла за розрахунком, живу за коханням, — підсумувала Жанна.