Золовка розпоряджається моїм чоловіком так, як забажає. А мені це вже набри дло. Усьому є межа

ПОЛИТИКА

У мене є золовkа. Розлу чена, вирощує одну доньку. У неї два залицяльники. Вони обидва мають добрий дохід, але золовка багато чого не очікує від них чи не хоче вимагати. Їй краще знати. Один іноді фрукти купує, інший на дачу відвозить. Якось їй знадобилася послуга електрика. А той, хто на дачу відвозить, має свою компанію, в штаті якої були електрики. Він допоміг їй, відправив робітника, але за послугу заплатила вона. У іншого теж деяку допомогу попросила, також схожа ситуація вийшла. Але головне вона так хвалить їх: добрі, добрі, один навіть багатій. До нашого знайомства чоловік жив один, і сестра з кожної причини, навіть з дур ниці кликала його допомагати. Але, коли ми побралися, і я дізналася, які ці прохання безглузді, здивувалася, а потім розлю тилася теж, бо чоловік добрий, а вона користується його добротою. Якщо він на машині, то повинен забрати її замовлення з магазину, вона втомилася, після роботи не хоче ще й зайти в магазин, а чоловік повинен після роботи виконувати її замовлення.

На мій день народження ми взяли вихідний, щоб провести час разом, поніжитися у ліжку, але ні. Ми встали рано-вранці, щоб відвезти її доньку до репетитора. Вона навіть не подумала, що напружує нас такого дня, і, може, у нас були інші плани. Чоловік у неї в саду вже і будинок збудував, і лазню, і альтанку, і навіть огорожу. Вона розпоряджається їм так, начебто він її чоловік, а не брат. І скільки не роби для неї, їй мало. Усю свою відпустку чоловік робив ремонт у її квартирі, з ранку до вечора. Вона навіть не готувала йому щось поїсти. Але коли він не встиг зробити ремонт на кухні, тому що відпустка закінчилася, вона обра зилася, тому що їй довелося наймати робітників. А те, що брат не встиг навіть відпочити під час своєї відпустки, провести час із сім’єю, удома, її не хвилю вало.

Я навіть трошки засму тилася. Після того, що брат зробив для неї, вона ще й обра жається. Стільки ніхто ні для кого не робить. Я одного разу просила допомоги у мого брата. Попросила допомогти із переїздом. Коли брат дізнався, що я маю намір купити сад, сказав, що він не зможе допомогти. А я й не чекала на це. Я мала найняти робітників і заплатити їм своїми коштами. А золовка перейшла вже всі межі. Ми вже знаємо: якщо вона дзвонить, то їй щось потрібно. Тому чоловік навіть почав не брати трубки у вихідні. Тому що, коли вона дізнається, що він має вільний час, відразу диктує список справ. Її поведінка впливає на наші з чоловіком взаємини теж. Тому що виходить, що чоловік для неї робить більше, ніж для мене та нашої родини.

Наче вона дружина, а я не знаю хто. І справа тут не в рев нощах. Так, брат повинен допомагати сестрі, але не на шкоду своєму здоров’ю та своїй сім’ї. І тоді, коли є вільний час та бажання, а не з примусу. І коли я все це висловила чоловікові, він спочатку обра зився трохи, але потім зрозумів, що є межа, а сестра давно перейшла межі. Він подзвонив сестрі і сказав, що більше не буде для неї хлопчиком на побігеньках. Допоможе їй, коли зможе. І краще їй знайти нормального чоловіка. Ну звичайно ж, сестрі цей дзвінок не сподобався. І через якийсь час стали нам телефонувати батьки та родичі чоловіка, кажуть, які ми поrані, не допомагаємо бід ній сестрі. Вона одна виховує дитину, а ми нічим не хочемо їй допомогти. Ну ось така ситуація. Не знаю, може я не права.