Під час нашого весілля гостей запросила теща. Коли ми побачили гостей, втратили дар мови

ПОЛИТИКА

Ми з дружиною почали зустрічатися майже п’ять років тому, але ніяк не вдавалося влаштувати весілля. Ми то збирали на будинок, то на машину, то на ремонт. Нарешті, рік тому ми вирішили без галасу розписатися, а на вихідних святкувати серед найближчих людей. Дружина зовсім не хотіла відзначати, але теща стверджувала, що це обов’язкова умова. Тому ми замовили столик у ресторані на 14 осіб, затвердили меню, але без білого плаття.

Але сталося так, що в призначений день ми застрягли в пробці і запізнилися на своє весілля. Коли ми доїхали, побачили, що біля нашого столика поставили інший, і там сидять тещини подруги з їхніми чоловіками. <<Ну як можна було без них святкувати весілля моєї доньки>> — Вирішила вона і запросила своїх подруг, яких ми навіть не знали. Ми відвели тещу вбік і почали розпитувати, а вона всі наші запитання сприйняла в багнети.

Ми не хотіли зіnсувати атмосферу, тож здалися. Але наш настрій був зіnсований. Друзі, звісно, помітили інцидент. І щоб хоч якось підняти наш настрій, одразу ж подарували приготовлений подарунок – сертифікат у турагентстві. Нам дуже сподобався їхній подарунок, а ось сюрпризів з боку подруг тещі не було, ми й не чекали. Такого весілля не забудеш ніколи.