Свекруха дійшла до того, що призначила мені дату, коли наро дити малюка, а я то ще не ваrітна

ПОЛИТИКА

«Нерідко батьки радять дітям як вчинити в тому чи іншому випадку. В цьому нічого поrаного немає. Таким чином вони намагаються надати допомогу, або відвернути від поrаного. Але бувають випадки, коли не знаєш сер дитися на нав’язливу пораду, або сміятися над порадником. У наведеній нижче історії свекруха, звичайно ж, викинула фортель… Сергій і Настя-подружжя з трирічним стажем. Ще до одруження мріяли про сім’ю, своїх майбутніх дітей. Ні та, ні інший не хотіли триматися за руку батьків і тому вирішили, що купувати житло будуть на власні rроші. Обидва працювали.

Всі покупки здійснювали тільки після попереднього спільного обговорення. Поточні покупки завжди робили з урахуванням того, щоб мати можливість відкласти в скарбничку. Народ ження дитини відклали до тих пір, поки зберуть конкретну суму на придбання квартири. Необхідна сума вже була накопичена, ана лізи здані, але Насті поки що не вдавалося заваrітніти. Оскільки на цю тему перед батьками особливо не розширювалися, свекруха вся звелася, намагаючись зясувати, коли їй чекати онука. Якось раз Настя з Сергієм приїхали на свято в гості до свекрухи.

Та оголосила, що хоче саме онука і наро дити його молоді повинні в місяць Козерога. Свекруха щось вичитала про знаки зодіаку, підрахувала і зробила своє замовлення. При цьому додала, що її бажання завжди збуваються. Свекруха замовкла з мрійливою посмішкою на обличчі, а молоді ошелешено мовчали. За їхніх обличчях було видно, що смороду думають:»де знайти той магазин, де нам продадуть сіна зі знаком Козерога». Свекруха учудила так, учудила…