Я вже багато років працюю журналістом, і ось одного разу о першій ночі приходить смс з незнайомого номера. я це не забуду ніколи

ПОЛИТИКА

Я журналіст, пишу статті для шановних людей. І ось одне із таких замовлень, розповідаю. Зранку в неділю мені пише замовник. — Здрастуйте, Максим, можемо зараз поговорити? Потрібно уточнити деякі моменти у статті. Я тоді йому так само люб’язно відповів, як і він мені: -Ні. У мене сьогодні вихідний, зателефонуйте завтра. Тут замовник, згадав, що він є європеєць і що зараз ранок неділі. -Так, завтра зателефоную, ви бачте. Ось ми всі прагнемо Європи, але тільки забуваємо про повагу до вихідних, як у європейців, де немає жодних розмов про роботу. Давайте запам’ятаємо, якщо ти не працюєш хірурrом, якщо ти не працюєш слі дчим із розkриття особливо тяжkих зло чинів, і якщо ти точно не далекобійник, то жодної роботи у вихідні дні.

Тільки відпочинок. Та ще треба запам’ятати, що робочий день закінчується і після 9 не потрібно писати в месенджерах питання щодо роботи. Робочий час на те і робочий, щоб усі питання ставили в цей час, але не годиною пізніше. Життя будуйте так, щоб не вирішувати питання вночі. Для мене смикати когось після дев’яти смикати когось після роботи, дорівнює моральному зло чину. Начебто вриватися в будинок, де всі сплять і почати kричати. Був у мене випадок із однією зірковою особою. Час був пізній, близько дванадцятої ночі, мені приходить смс із якимось питанням. Я, як і цього разу, коротко відповів: -Виба чте, але я вже ліг спати.

Я відключив інтернет і ліг спати. На ранок у мене була майже тисяча пропущених. А потім вона мені передзвонила ще раз, зі словами: -Я Ваша клієнтка, а клієнт завжди правий. Можу телефонувати, коли захочу, я тут зірка. Більше із цією зіркою я не працюю. Кожен має розуміти, що є заборонений час. Коли не можна не дзвонити, не писати, взагалі не тур бувати людей. Це для кожного. Не треба бути поблажливим, м’яким, добрим. Вам за цей час не платять. Вихідні – це моя територія, і не треба вторгатися до неї без запрошення. Двері зачинені, а на них табличка «не турбувати у вихідні».