Я залишав вульrарні коментарі під фото дівчини, яку любив. Але уявіть собі, як я скам’янів, коли виявилося, що це зовсім інша людина

ПОЛИТИКА

Коротше в мене був одночасно, ну як одночасно, 15 років тому роман з дівчиною. Зараз я знаю, що вона успішна пані, бізнес-вуман прямо. Ну ось знайшов я її в інтернеті, так і тримаємо зв’язок, але не бачимося більше з тих часів. Я постійно залишаю їй свої коментарі під її постами, у своєму гуморному стилі. Знаю, що їй завжди подобався мій відв’язний гумор, вона завжди сміялася з моїх жартів, грайливо називала ду рнем, а зараз я жартую з нею на відстані на її сторінці. Вона ділова жінка виставляє серйозні пости. Ось останній, вона розмірковувала про переглянутий фільм.

Ну я і написав: «мене треба було кликати, не подивилася б цей занудний фільм, дві години веселилися б разом у темряві». Ну я так довго жартував, вона ж завжди відповідала мені стримано. Так би тривало ще багато років, якби вона не виставила своє селфі. І тоді я зрозумів, що то не вона. Жінка, яка була на фотокартці, зовсім не та, з ким у мене був роман 15 років тому. Це взагалі інша жінка, просто ім’я у неї таке саме і вік, вона і блондинка, схожа на обличчя. Тобто весь цей час я жартував і вже можна сказати ха мив сторонній людині. А вона терпіла.

Цікаво, що їй говорили подруги про мене, мабуть, вони називали мене божевільним. А чоловік її питав взагалі про мене? Мені ще так соро мно ніколи не було. Я вирішив їй написати, виба чився перед нею, пояснив, чому весь цей час писав їй такі коментарі. Жінка вислухала, і сама зрозуміла зрештою, навіщо я їй увесь цей час писав. Ну і все наш роман закінчився, так-так саме ось так, ніякого хепі енду. Тепер перед тим, як написати коментар, дивлюся чи це людина чи ні. Та й взагалі я більше не жартую у коментарях. З соц. мережами думаю розлу читися, чергової такої rаньби, я не переживу.