До дня весілля я не встигла схуднути і на церемонії почула про себе таке, після чого довгий час не могла прийти до тями

ПОЛИТИКА

У шкільні та студентські роки я була дуже солідною дівчиною. У той час займалася спортом, і взагалі ритм життя був рухливим і виляв ключем. Без хибної скромності, я багатьом подобалася — висока, струнка, красива, з довгим густим волоссям. Вже тоді я зіткнулася з неnриязнью багатьох дівчат до себе, із заздрістю. Бачила, як вони боронять від мене своїх хлопців. Хоча ніколи нікого не відбирала, а хлопців подруг і за хлопців не розглядала. Але особливим приводом для заздрощів було саме ставлення до мене протилежної статі. Наприкінці 5 курсу університету я почала швидко набирати вагу. Вже не було занять спортом, я більше часу приділяла навчанню. Навчалася далеко від рідного містечка. За час навчання було кілька сер йозних відносин, у яких мене любили.

Я залишилася жити та працювати в тому місті, де навчалася. І через пару років я стала ще округліша. Але на особистому житті це ніяк не позначилося. Жили із хлопцем у цивільному шлюбі. Вага збільшувалася рік у рік, і з милих округлостей я стала справді повною. Я боролася із зайвою вагою, але періодами. Любов смачно готувати і смачно їсти пересилувала. Стала не любити поїздки до рідного містечка, зустрічі з друзями. Моїй повноті дивувалися знайомі дівчата. Було видно, як вони радіють з того, що від моєї стрункості не залишилося і сліду, і я стала не конкуренткою. Часом приїжджала та просиджувала відпустку к будинку батьків, щоб зайвий раз не зустрічатися подругами. Подруги одна за одною почали вискакувати заміж, але якось усе було тьмяно, у звичайних сукнях просто розпис, шлюб і невеликі посиденьки в кафешці.

Сімейне життя багатьох із них зовсім не блищало. Мій же громадянський чоловік зібрав пристойну суму rрошей і разом ми організували шикарне весілля у моєму рідному місті. Замість клятв, які треба було повторювати за тамадою, мій Діма попросив слово та зачитав напам’ять власні вірші. Вся жіноча половина гостей розnлакалася та й я сама. Але в очах багатьох було здивування. Після запальних танців я зрозуміла, що мене добряче натерло взуття. Поруч із рестораном була цілодобова аnтека, тому я одразу попрямувала туди. Але не дійшла. Пройшовши кілька кроків від ресторану, я почула знайомі голоси з альтанки. “Дмитро такий чудовий хлопець, щой він знайшов у цій пампсі, в голові не вкладається.

З нею навіть соро мно у парку пройтися, не те щоб друзям показати”. «Могла б і скинути до весілля пару зайвих кілограмів, стільки rрошей вкладено, а наречена ледь у двері влазить», «Така красуня була, а тепер страաно дивитися». Я розуміла, що про мене так і думають багато хто, що була струнка і така стала, але не думала, що стільки негативу у них щодо цієї теми. Після весілля з Дмитром на подаровані гроші з’їздили відпочити і він анітрохи не соромився мене на пляжі та й взагалі по життю. Ніколи він не відводить очі, часто займає навіть просто в торгових центрах, він не соромиться привести мене на корпоратив на роботі, піти зі мною на весілля та ювілеї своїх родичів. А він дарує мені дорогі подарунки і додатково підробляє.